Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan maradhatok ugy terhes...

Hogyan maradhatok ugy terhes hogy a parom ne tudja meg? Vagyis hogy a sperma bennem maradjon?

Figyelt kérdés
2011. júl. 26. 21:59
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
100%

Úristen, te valami hihetetlenül önző vagy! Ilyen mentalitással egyelőre várj még a gyerekkel, foglalkozz inkább a saját életeddel.

Esetleg írjatok a pároddal egy szerződést, amiben te lemondasz minden tőle érkező támogatásról a gyerekkel kapcsolatban.

2011. júl. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
87%

Az ilyen tefajtádtól tart itt a világ...

Minek neked gyerek? A gyerek más szóval ember. Minden ember megérdemli, hogy családban nőjön fel. Vagy majd ha már megszületett, azután keresel magadnak párt? Egy ribancnak fognak tartani az épeszű férfiak és jogosan. Teljesen idegbeteg leszel, nyugtatót szedsz majd, hogy ne a gyerekkel ordíts mikor rájössz, hogy nem vagy képes egyedül mindent megoldani. Aztán vagy tűröd az egyedüllétet, vagy azt, hogy minden pasi lelép néhány alkalom után... Egyedül a gyerekbe fogsz kapaszkodni, kínodban megfojtod a "szereteteddel". A gyerek meg közben arról álmodik, hogy mielőbb felnőjön és elmeneküljön tőled. És kész lelkisérült lesz ha érzékenyebb fajta, az ő életére is kihat ez az ocsmány terved...

2011. júl. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
100%

22:25-östől idézve:

"szép kis kapcsolat lehet a tiétek, is ismét bebizonyítottad, hogy melyik nem az alattomosabb fajta."


Kérdező, gusztustalan vagy! 22:25-ös meg, azért tudd, hogy vannak kivételek, nem minden nő alattomos.

2011. júl. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 A kérdező kommentje:

hat igen ,nem tudom miert itelik el a ferfiak a not ha terhes akar maradni?

mibol gondolod h nem tudok mindent megadni neki?

ne itelkezzunk ha nem tudjuk a valodi helyzetet

2011. júl. 26. 22:36
 15/50 anonim ***** válasza:
7%
még1 ötlet: itasd le!
2011. júl. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 A kérdező kommentje:
azza sokra nem megyek:(
2011. júl. 26. 22:42
 17/50 anonim ***** válasza:
100%
Ne adjatok már neki ötleteket ti szerencsétlenek!!! Egy gyerek csinálásához két ember kell és CSAK ÚGY HELYES HA MINDKÉT FÉL AKARJA!!! Fogd már fel te szerencsétlen kérdező!!!
2011. júl. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
100%

22:34! Ne parázz, 15 éves lány vagyok, semmi rossz szándékom nem volt ezzel a kijelentéssel, egyszerűen úgy gondolom, a női nem néha elég érdekes dolgokat tud kihozni az emberből (amit eddig csak a ribanc típusú osztálytársaimon tapasztaltam..), és TÖBB alattomos egyed mászkál nőnek álcázva mint férfi, lásd a kérdezőt, aki egy önző barom, mert sem a gyerekre, sem a barátjára nem gondol, "neki gyerek kell" "csak tőle", de hogy miért, azt ő se tudja megmagyarázni nekünk, csak ugyanazt szajkózza, sokadszorra is.



Kedves kérdező, itt nem arról van szó, hogy anyagikban tudod-e biztosítani neki a megfelelő életszínvonalat (amiben egyébként is kételkedek), hanem arról, hogy a gyerek beleőrül majd a dologba, hidd el tudom, mert olyan tökéletlen családban nőttem fel, ahol mindennaposak voltak a veszekedések... ez egy elveszett ügy. Ülj le, beszéld meg a pároddal, hogy gyereket akarsz. Ha neki ez két éven belül se megy, akkor itt a vége, keress mást, nőj fel, és törődj bele, hogy az élet nem így működik.



Legalábbis épeszű emberek nem szokták felcsináltatni magukat csak úgy. Szerintem.

2011. júl. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim válasza:

Mennyi idősek vagytok?

Párod nem szeretne még gyereket?

Nagyon nem szép és önző, hogy ilyen módon (a háta mögött) akarsz teherbe esni...

Inkább beszéld meg vele, hogy nagyon szeretnéd ha lenne egy közös babátok.

2011. júl. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
31%
Sos esetben ketten gyártják le a gyereket, ketten tervezik, de alig telik el pár év és más a csaj egyedül marad. Most miben másabb ez? Persze tudom, hogy nagy szükség van apára, nekem is jó lett volna ha nem hagy el minket, de sok nő akar gyereket, de nincs pasija, mert kevés a férfi, akkor azok soha nem szülhetnek?
2011. júl. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!