Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan maradhatok ugy terhes...

Hogyan maradhatok ugy terhes hogy a parom ne tudja meg? Vagyis hogy a sperma bennem maradjon?

Figyelt kérdés
2011. júl. 26. 21:59
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
75%
megint valami provokativ kamu...
2011. júl. 27. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
88%

Hány évesek vagytok? Mióta vagytok együtt?És mi az oka annak, hogy átveréssel szeretnél kisbabát.

Nem régiben én is szörnyen el voltam keseredve. Akkor 5 éve voltunk együtt a párommal. A házunk szépen alakult, a sulival is lassan a végéhez közeledtem, neki van/volt is jó munkahelye. Úgy gondoltam, illetve meg is beszéltük, hogy abbahagyom a gyógyszert, és 3 hónap múlva jöhet is a baba. De tudtam, hogy ezt én akarom igazán, ő még nem és majd csak 1, inkább 2 év múlva szeretne. Így kb fél évet végigsírtam, mert én már nagyon vágytam a gyermekünkre, és nem tudtam elfogadni, akármilyen észérveket is hoz. Annyira el voltam keseredve, hogy mindenkiben a potenciális apajelöltet láttam. Persze nem csalnám meg soha. Aztán én is gondoltam ilyenre, hogy valahogy átverem. De azt szeretném, ha a gyerekem csodálatos körülmények között érkezne, szerelembe, és nem lehetek olyan önző, hogy ettől megfosszam. Aztán fél év után történt valami, most sem tudom, hogy mi, ami miatt a párom meggondolta magát, és most ez a 3. hónapunk amióta próbálkozunk. Nagyon remélem, hogy most összejön.

Ülj le a pároddal és beszélgess el vele hiszti nélkül. Nem mindig jön be azonnal, de legalább ismeri az álláspontodat.

2011. júl. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
65%
Abba nem gondoltál még bele, hogy miután így átverted, örökre megutál? És lehet, hogy nem csak a babával, de még a terhességgel is egyedül maradsz? Mindenesetre már soha nem fog úgy szeretni és bízni benned, mint azelőtt. Mindig lesz benne egy tüske, akár veled marad, akár nem. Gondolkozz!!
2011. júl. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 sumergo ***** válasza:
60%
szerintem ez KAMU kérdés! De ha igazi, ilyenben akkor sem szeretnék részt venni. Ezért vagy így, vagy úgy, de mindenképp szégyellni való ez a kérdés, és nem adnék tippeket!
2011. júl. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
12%
ÉS ÚJRA, A GYENGÉBBEK KEDVÉÉRT: EZ NEM EGY KÖZVÉLEMÉNY-KUTATÓ OLDAL.
2011. júl. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
26%

Akkor meg ne offold tele te sem a saját idiótaságodat sem!


És újra: Szánalmas vagy továbbra is.

2011. júl. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
35%
mégis mindig van valaki "még értelmesebb", aki válaszol rá, mert egyszerűen képtelen kihagyni, hogy ne írjon valami borzasztó okosat... hehehh
2011. júl. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
50%

ha igaz a kérdés,és nem kamu az szomorú. valószínűleg arról lehet szó,hogy igazán nem szeretne a hölgy gyemeket,de a párjával megromlott a kapcsolata,és szerintem egy gyerekkel próbálja magához láncolni,hogy ne hagyja el,de ha sikerül is magához láncolnia,akkor se lesz egy jó kapcsolat,mert ez végig ott lesz a férfi fejeében,hogy átverték,és ha meg nem sikerül megkötnie a pasit,akkor meg szenvedni fog a gyerek.


kedves kérdező! ha igazán szeretnél gyereket,akkor menj örökbefogadni,annyi árva gyerek van aki szeretne családban felnőni. ha meg csak tőle kell akkor annyiról van szó,hogy magadhoz akarod láncolni a párod. ez elég etikátlam,és gusztustalan húzás,és én egyetértek avval aki kikelt magából a kérdésd után. beszéljétek meg szépen,és tervezzétek együtt. és legyél fele annyira érett mint a 15 éves "nő"

2011. júl. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 picur014 ***** válasza:
35%
Neked se a lábad fáj! az tuti!
2011. júl. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
48%
kérdező irnál pivátot???fontos lenne!! nem a lehuzosok között vagyok.
2011. júl. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!