Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan maradhatok ugy terhes...

Hogyan maradhatok ugy terhes hogy a parom ne tudja meg? Vagyis hogy a sperma bennem maradjon?

Figyelt kérdés
2011. júl. 26. 21:59
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
80%

Ilyenkor örülök, hogy nem férfinak születtem. Velem is kibabrálna egy ilyen szenny nő, aki mégcsak beszélgetni sem tud. Csak az a baj, hogy az ilyen nők miatt a legtöbb férfinál eleve úgy kell kezdeni a kapcsolatot, hogy az ilyen alattomos exei miatt én mosakodjak, és bizonyítsam szinte reménytelenül, hogy nyugi én nem vagyok ez a fajta...


Vigyáztál már gyerekre mondjuk egy héten keresztül úgy, hogy mellette tanultál/dolgoztál és rendet tartottál otthon, főztél, és természetesen végig játszottál és beszélgettél vele?

2011. júl. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim válasza:
100%

Sarkítottan fog hangzani, de képzeld már el a fordítottját. Ha mondjuk egy férfi akarna mindenképp gyereket egy bizonyos nőtől, aki viszont nem akar anya lenni, és a fazon a normál védekezés során össze-vissza trükközne, hogy "véletlenül" úgymaradjon a nő... te mégis hogy vélekednél erről az alakról?

Nyilván a példa gázabb, mert a nőnek kell(ene) kihordania, de ez az undorító gerinctelen féregség gondolom érzékelhető.

2011. júl. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Itt inkább az a baj, hogy tőle akarsz, nem valakitől. Ha meg lesz a baba, akkor meg követelőzni fogsz, hogy foglalkozzon vele, hiszen az övé.

2011. júl. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
71%

22:53


"Sos esetben ketten gyártják le a gyereket, ketten tervezik, de alig telik el pár év és más a csaj egyedül marad. Most miben másabb ez?"


Abban másabb hogy ez a gerinctelen dög spermadonornak nézi a barátját! Abban! Lesz@rja hogy neki kell e gyerek vagy sem!

2011. júl. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
0%
álmában tedd magadévá
2011. júl. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak gyerek kell mindenáron, nem értem ezt, a "de nekem CSAK tőle kell."

Hát akkor meg értsd meg és fogadd el, hogy neki nem kell. Tartsd tisztában a véleményét. Ne erőszakold rá a saját akaratodat.


Egyébként neked NEM való gyerek. Minek??

Aljas és önző vagy. A gyerek csak kapaszkodónak akarod, de tudod az nem játékbaba. Ahhoz felelősség kell és hiteles szülő. (Amilyen te nem lennél.)

2011. júl. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
60%

"álmában tedd magadévá"


Ez az, jönnek az ötletek, hajrá, b@sszuk el a kérdező barátjának az életét! Legyünk olyan undorító hányadék emberek mint a kérdező!

2011. júl. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
100%
Nyeld le, úgy biztosan benned marad. Ribizli!
2011. júl. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:

22:53, te se vagy nagy punk rajongó. Azért más, mert ha a csaj szeretetből akar gyereket, és utána elhagyja a pasi, a nő még elmondhatja magáról, hogy "én még tükörbe tudok nézni..." a kérdésben vázolt esetben erre kevesebb az esély. Leegyszerűsítem, ezt úgy nevezik, hogy lelkiismeret, vagy erkölcs, vagy valami a kettő között. Ne süllyedjünk már le az állatok szintjére, oké?...


A félreértések elkerülése végett még mindig a 15 éves lány vagyok.


http://www.youtube.com/watch?v=0PFJtP1rzMs

2011. júl. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
79%
Inkább kérdezd meg tőle, hogy ha most nem szeretne gyereket, esetleg később akar-e. Ha igen, nincs gond, várd ki hogy eljöjjön az idő, sokkal nagyobb boldogság egy olyan embernek szülni aki szintén várja, örül hogy gyermeke születik, mint akinek nyűg. Ismered a mondást, nem akarásnak nyögés lesz a vége. Amúgy megértem, hogy gyereket szeretnél, én is csak, nekem nincs kitől.
2011. júl. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!