Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már csak az örökbefogadás?...

Már csak az örökbefogadás? Vagy van más lehetőség is?

Figyelt kérdés
Próbálom rövidre fogni a történetem. Tavaly április óta próbálkozunk babával. Nagyon szeretnénk, de nem jön. Minden kivizsgáláson túl vagyunk. Velem minden rendben. Azt hittük nagyjából a férjemmel is kicsit kevés spermaszám, de inszemhez ideális. Viszont pénteken volt inszemem, és egy darab, igen jól olvassátok egy db mozgó sperma volt a mikroszkóp alatt. megengedték, hogy megnézzem. Hihetetlen számomra. Azért megcsinálták az inszemet, ha már én fel voltam készítve. Kérnünk kell időpontot lombikra, de szerintem ahhoz is kevés. Kezdjek beletörődni, hogy nem lehet gyerekünk?
2011. szept. 18. 15:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Hagyd az orvosokra. Ők majd elmondanak mindent,és a végleges esetben fogadjatok csak örökbe gyereket,de én szorítok,sok sikert kívánok nektek! :)
2011. szept. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Almaecetes víz napi 2-3 alkalommal.

Hozzávalók:

1 pohár víz

2 teáskanál almaecet (bio)

1-2 teáskanál méz


Többünknek már így sikerült, segít a teherbeesésben, a baba megtartásában, a magzat erősítésében stb.

Meddőnek kikiáltott ismerősnek is sikerült.


Egyébként ezen kívül is sokaknak úgy jött össze, hogy többé nem görcsöltek rajta, elengedték, és rábízták a természetre.

2011. szept. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Esetleg egy másik donor. Ha te egészséges vagy, minek fogadnál örökbe, hiszen lehet saját!!!!!
2011. szept. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A párod hol tartja a mobilját? a zsebében??
2011. szept. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatásokat. Én nem szeretnék örökbe fogadni sem és nem nagyon szeretnék donor spermát sem. Nagyon szeretnék babát, de a férjem génjeivel és, hogy igen is az közös gyerek legyen. Lehet más nem így gondolja, de ezt naygon át kell gondolnunk. Nem tudtam, hogy ilyen nehéz lesz.
2011. szept. 18. 16:05
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen a nadrágzsebben.
2011. szept. 18. 16:05
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!

A férjed biztos fog kapni az orvostól gyógyszereket, esetleg injekciót, hogy növeljék a sperma számát!

A lombikkal több esélyetek van mint inszeminációval! Csak azt nem értem eddig miért nem nézték meg neki, elvileg az is hozzá tartozik a kivizsgáláshoz! Sőt nálunk azzal kezdték!!! Ha ilyen kevés a spermium úgy tudom biopsziával is szoktak spermát nyerni, így nagyobb az esély! 1 gyerekhez elég 1 spermium és egy petesejt is!

Ne adjátok fel! Még az út elején jártok!

2011. szept. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nézzetek utána, de tényleg öli a spermákat a mobil a zsebben! A közelébe se tegye! Legalább addig amíg a kis bébi meg nem fogan.
2011. szept. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Barátnőméknél ugyanez volt, a férj kapott bogyókat és valami miniműtétje is volt. A lényeg, hogy a lombikhoz elég lett a spermaszám a végére. :) Még ne keseredjetek el, irány a doki, ő majd megmondja mi legyen a köv. lépés. Még nem az örökbefogadás, ne izgulj. ;)
2011. szept. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!