Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az abortuszon kívül van-e más...

Az abortuszon kívül van-e más lehetőség a gyermek elvetésére?

Figyelt kérdés
Félre ne értse senki sem. Nem vagyok terhes és még nem is szeretnék az lenni egy jó ideig. Csak egy fogalmazást kell írnom az abortuszról és érdeklődnék, hogy az abortuszon kívül van-e más lehetőség, hogy ne legyen gyerekem. Hallottam a tablettáról és az "elkötés"-ről. Ezen kívül van más is?
2010. okt. 27. 11:43
 1/7 anonim ***** válasza:
szia ! A tabletta meg az elköttetés megelőzés! Az abotrusz meg a már meglévő terhesség elvetetése, szóval a kérdést nem értem! Fogamzásgátlás módja van jó pár, de ha már terhes vagy, ott a baba csak abortusszal vagy spontán vetésléssel tud "elmenni"
2010. okt. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

jaaa, hogy az megelőzés..

mert mintha úgy olvastam volna valahol, hogy az már a meglévő terhességnél is jó.

2010. okt. 27. 13:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen van valami 72 órás tabi, sürgősen ha valaki felkeresi az orvost együttlét után, hogy nem akar babát, akkor kérhet ilyet.
2010. okt. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja, gondolom olyan lehet mint régen volt a Postinor.
2010. okt. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jaja, tényleg van ilyen 72 órás tabletta! Esemény utáni, a nevét sajna nemtom..
2010. okt. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én hallottam olyanról is, hogy az embrió talán 7-8 hetes koráig van valami "magzatelhejtó" tabletta. Mintha úgy rémlene, van olyan ország, ahol ez legális...
2010. okt. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az utolsónak igaza van. Itthon is elkezdték pár éve tesztelni, a koraterhességekre. de mivel nem 100% a hatása, (mondjuk a küreté sem...) így nemigen alkalmazzák. De valóban: LÉTEZIK TABLETTÁS MAGZATELHAJTÁS... Furcsa dolgozatok vannak a mai világban, de sok sikert! orvos
2010. okt. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!