Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » NAGYON SZERETNÉK IKREKET Mit...

NAGYON SZERETNÉK IKREKET Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van már egy 2 és fél éves kislányom, császárral szültem, a következő is úgy fog. Nagyon szertnék ikreket. Van valakinek jó tippe, ötlete?
2011. júl. 28. 22:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

azt mondják a clostytól egyszerre több pete is megérhet egyszerre.

Egypetéjű ikrekre sajna nincs ötletem, mert az véletlenszerűen lesz iker...

2011. júl. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Igen, de hogy szerzem be? A nődokinak nem mondhatom, hogy írja fel! Vagy ismersz valakit, aki be tudja szerezni?

Vagy a nődokik felírják plusz pénzért?

Vagy ha azt mondom, hogy 2 éve nem tudok teherbe esni. a szülés óta?

Vagy hogy?

2011. júl. 28. 22:20
 3/15 anonim ***** válasza:
70%

Az egypetéjű ikrek anyagi ágon "öröklődnek"

Kétpetéjűeket lehet befolyásolni gyógyszerrel, hormonnal, beültetés, ilyenek

2011. júl. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Manka68 ***** válasza:
100%
Hát pedig csak doki írhatja fel a clostit. Szerintem próbálj meg beszélni az orvosoddal, hátha belemegy. Elvileg ugyan nem szabadna, és az ikerterhességet veszélyeztető tényezőnek tartják, de hátha. Ha a doki alkalmasnak talál rá, hogy kihordj több babát egyszerre, akkor talán.
2011. júl. 29. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Hát én nem tudom, de szerintem oka van annak, hogy ezt csak orvos írhatja fel és ezzel gondolom orvosi felügyelettel lehet szedni. Én nem hiszem, hogy kockáztatnék és beszedném csak úgy az innen onnan szerzett gyógyszert.

Tényleg beszélj az orvosoddal és kérd ki a véleményét. Nem hinném, hogy egy esetleges ikerterhesség megér más komplikációkat amit a gondatlanul szedett gyógyszer okozhat.

2011. júl. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Én nem akarok innen-onnét szedett vedett gyógyszert beszedni! Csak érdekelt volna, hogy tudnám az orvossal felíratni a gyógyszert. Van-e valakinek ötlete.
2011. júl. 29. 08:27
 7/15 anonim ***** válasza:

Maximum az orvossal beszéld meg!

Bár ez függ tőle, hány éves vagy, milyen az egészségügyi állapotod, satöbbi.

2011. júl. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
32%

Gyógyszert esetleg úgy tudsz felíratni, ha van olyan ismerősöd, akinek mondjuk közeli ismerőse nőgyógyász és neki felírja mondjuk, kiváltjátok,de te szeded be.

Vannak olyan orvosok, akik felírnak bármit.

2011. júl. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
52%
En is ezzel a "problemaval" fogok a dokim ele allni a kov. cilusom elejen es csak egyszeruen megmopndom neki, hogy nagyon szeretnek ikreket es mit tehetunk ezert. Gondolom, lehet az is befojasolhatja egy doki donteset ilyen helyzetben, ha a maganklinikajara jar az ember, ott maskepp viselkednek a beteggel. Szerintem egyenesen meg kell mondani neki mit szeretnel es talan ha latja milyen hatarozott vagy es persze ha az egeszsegi allapotod megengedi akkor segiteni fog. En pl. annyira elszant vagyok, hogy ha negativ lesz a dokim valasza, addig fogok masik utan keresni amig ra nem talalok.
2011. júl. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
62%

Nem igazán értem miért akartok ikreket!

Nekünk négy éve nem jön össze a baba és aug.-ban megyünk meddőségibe lombik miatt és én már most tartok attól mi lesz ha ikrek lesznek mert azért a kilenc hónap ikerterhesség bizonyára nem könnyű és persze mikor megszületnek ellátni sem olyan könnyű mint az egyet!Én a négy év alatt kaptam colstyt és a szedését szigorúan követni kell uh-val mert ha esetleg valamelyik tüsző nem reped meg abból ciszta lesz ami komoly gondokat okozhat!Nem beszélve arról,hogy a closty hatására nem lesznek egy petéjűek tehát egyformák!

Szerintem egy normális orvos nem írja fel csak azért mert ikreket szeretnétek de próba szerencse bár én azért a helyetekben végig gondolnám ezt az iker kérdést!!!

2011. júl. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!