Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » NAGYON SZERETNÉK IKREKET Mit...

NAGYON SZERETNÉK IKREKET Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van már egy 2 és fél éves kislányom, császárral szültem, a következő is úgy fog. Nagyon szertnék ikreket. Van valakinek jó tippe, ötlete?
2011. júl. 28. 22:15
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Nekem egy gyerekem van, az egyik sógórnőmnek kettő, ők is nálam vannak elég sűrűn. Egy ivásuak. Tudom hogy milyen lenne az ikrekkel. 31 éves vagyok az elsőt császárral szültem és sok gyereket szertnék, de a következőnek is csak császárral lehet születnie. Egészséges vagyok, semmi bajom. Baj, hogy ikreket szertnék? Azok olyan szépek! Egy is, de kettő...
2011. júl. 29. 19:35
 12/15 Manka68 ***** válasza:
A gyógyszerrel többes terhességet lehet elérni. Több petesejt érik egyszerre. Így ők nem fognak jobban hasonlítani egymásra, mint a normál testvérek, csak egy időben születnek. Az egypetéjű ikrek még mindig a véletlen műve. :-) Persze, ha volt a családodban, akkor kicsit nagyobb az esélye. Az egyetlen dolog, amivel kicsit lehet befolyásolni, a lombiknál a beültetés előtti AHA eljárás, amikor felhasítják az embrió burkát, hogy segítsék a megtapadást, és ilyenkor előfordul, hogy kettéválik az embrió. Más olyan orvosi beavatkozásról nem tudok, ami ennek az esélyét növelné.
2011. júl. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Sikerültek az iker babák? :)
2013. szept. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nincs válasz? :(
2014. szept. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Egy családban 10 lány gyermek abból 3 lánynak egypetéjű még 5 nek kétpetéjű ikrek másik 2 lánynak meg egyetlen gyermek született furcsa

De gondolom ez is hormon gyógyszerrel lehtséges

2021. okt. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!