Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudtad a teszt előtt, hogy...

Tudtad a teszt előtt, hogy terhes vagy? Mit éreztél?

Figyelt kérdés
Én most furcsa nyugalmat érzek belül, szinte ki sem lehet fejezni hogy mit. Tudom, hogy ez így még nem jelent semmit, de a lelkem mélyén érzem, hogy "valaki" van odabent. Még egy hét van a tesztig :)
2011. aug. 2. 12:50
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
34%
Nem vettem tesztet. Mivel még kb. 2 hét volt a mensimig, munkahelyemen főztem a kávét, és majdnem (bocsánat) elhánytam magam a kifolyó kávé illatától. Ekkor már tudtam, utána 1-2 napra, elkezdett feszülni a cicim is. Mondtam is páromnak,ő csak legyintett egyet. Már amikor 1 napot késett, akkor már biztos voltam benne. 5 nap késést vártam meg, és mentem a dokihiz.
2011. aug. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
bocsi, 1 hét volt mensiig.
2011. aug. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem voltam terhes, és most is csak reménykedek abban, hogy talán az vagyok, de egyszerűen nem értem, hogy lehet az, hogy valaki a nemvárt előtt 1 héttel émelyeg, tüneteket észlel stb. Kb. akkor kéne a beágyazódásnak megtörténnie, nem?
2011. aug. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Ezt én sem értem.

Itt mindenki azt írja, hogy ovuláció után 5-6 nappal még korai bármit is érezni, erre itt az ellenkezőjét olvasom mindenkitől.

Most akkor mi az igazság?

2011. aug. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Ez változó, bár általában, az esetek túlnyomó részében az 5-6. héttől van émelygés, hányinger - már akinél... Nálam ilyen egyáltalán nem volt.
2011. aug. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
én is igy voltam mint te;)! valami furcsát éreztem júniusban, csak nekem már voltak rosszul létteim is de úgy nem figyeltem rá, mert máskor is igy volt. majd 23-án teszteltem, emlékszem még a csajokkal hülyültünk hogy terhes vagyok, már ki is számoltuk mikor születik;) na lényeg teszt megcsinálva vártunk majd azt hittem nem jól láttok pozitiv volt, nem hittem el vettem másik tesztet azonnal és az is erös lett! ès most 12 hetesek vagyunk, már látta apuci is;) majdnem sirt mikor meglátta elöben az ultrahangon;)! ha hiszitek ha nem addig megsem mozdult a képen mig az apja nem nézett a monitorra és a kis gumimackóm produkálta magát;) mintha érezte volna hogy apuci nézzi;) hát ez az én sztorim! ja még valami február 29-ére vagyok kiirva:( remelem nem lesz pontos mert szököév lesz:(!Sok szerencsét neked!! tesztelj már mert tudni szeretnénk szerintem itt egy páran;)
2011. aug. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Biztos voltam benne, hogy pozitív lesz, pedig még volt 1 napom a menstruációig. El se tudtam képzelni, hogy máshogy legyen, és tényleg pozitív volt, pedig több mint 1 évig próbálkoztunk.
2011. aug. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :) Nekem azért furcsa ez a mostani állapot, mert eddig mindig éreztem a petefészkeim működését, most meg peteérés óta semmi. Nagy csend, és nyugalom van odabent, és ez nagyon furcsa. Lehet, hogy pár nap múlva megváltozik, de általában egy héttel a mensi előtt már éreztem mindenfélét. Aztán lehet, hogy csak beképzelem ezt az egészet! Ki tudja? Majd a teszt megmutatja, csak az még odébb van! Azért mindenképp írok, hogy mi lett az eredmény, mert látom van aki kíváncsi rá :)
2011. aug. 3. 13:16
 19/21 anonim ***** válasza:
A nem várt mensi előtt egy héttel már nagyon érzékenyek voltak a mellbimbóim, ez volt az első tünet, testi-fizikai értelemben. A másik - mondjuk, hogy "jel" - pedig az volt, hogy szintén kb. egy héttel mensi előtt, a szobám ablakán kinézve láttam elrepülni egy gólyát a házunk előtt. Tett két kört, és továbbállt. Szép tavaszi nap volt, de mégiscsak egy nagyvárosban élek, egy lakótelep kellős közepén... Ha más meséli, nem biztos, hogy elhiszem... :))))) Azóta is mosollyal gondolok vissza arra a szombat délelőttre... A régiek tudhattak valamit erről a gólya-dologról.... A kisfiam már két és fél éves...
2011. aug. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Csak annyit vettem észre, hogy korábban mindig olyan nehéznek éreztem a méhemet mensi előtt, a babával meg nem. Csak olyan finom puha érzés volt belülről. Ezen kívül én, a halk szavú, visszafogott kis lény ordítva veszekedtem többekkel, mint egy igazi fúria. Ja, az meg fel sem tűnt, hogy napi 4 kávéval sem tudok ébren maradni :). Ezt már csak utána raktam össze.
2011. aug. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!