Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A menstruáció előtti fura...

A menstruáció előtti fura szurkálás az mensi vagy baba lesz?

Figyelt kérdés

Ovuláció után vagyok 11 nappal. Mensit jelez a szurkálás?

Kb. 3 napom van még a mensimig.


2011. júl. 3. 19:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem mensi :)
2011. júl. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi, hát hogy ez mekkora nagy "boldogság" nekem, hogy már megint mensi jön így lassan 2 év próbálkozás után!
2011. júl. 3. 19:48
 3/13 anonim ***** válasza:
66%
Drukkolok azért, hogy baba legyen! :)
2011. júl. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
77%
Ez vagy az:) nekem az elsőnél volt szurkálás legalább három napig, mostanában is van mióta tesót szeretnénk jobban figyelem a testem, de sajna nálam ezek mensit jelentenek.
2011. júl. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mikor terhes lettem a kisfiammal, akkor sokat szurkált. Most tesóra várunk, de sajna most mensi előtt is van. Úgyhogy szerintem ez is változó.
2011. júl. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Manka68 ***** válasza:
100%
Nekem a szurkálás azt jelenti, hogy megvolt a tüszőrepi, és termeli a progeszteront. Akkor is így volt, amikor babás lettem, és akkor is, amikor nem.
2011. júl. 4. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, tehát bármi lehet. Érezhetem ugyanazokat, mint mikor mensi lesz és attól még baba is lehet?

Pl. van ilyen "vérbőség" érzetem is, még ígyis lehet esély babára? Vagy ez a telített vérbőség érzet már biztos mensi jele?

2011. júl. 4. 07:01
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én egy sikertelen lombikon is túl vagyok már. 4 éve várunk a babára. És ilyen szurkálást bizony éreztem párszor mensi előtt de a legjellemzőbb inkább a petefészek nyomás vagy szúrás volt. Most totál a méhemnél szurkált ilyen intenzíven még nem éreztem de sajnos nincs baba viszont mellfeszülés abszolút elmúlt kb 8.dpo-nál nem tudtam mire vélni mellfeszülés nélküli ciklusom 1-2 szer ha volt. Annyi de annyiféle tünetecskék voltak már és mindig becsaptak :( de úgyis sikerülni fog :) Ezt kívánom mkinek aki babát szeretne.
2011. júl. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Sikerult azòta a baba??
2016. nov. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Igen. :) Nemsokára megszületik, 7 évet vártam rá...

Most lépek mindjárt a 35. hétbe.


Akkoriban nagyon vágytam babára és nyugis életem volt, aztán nem éppen volt nyugis életem és most sikerült amikor már nem is számítottam és nem is vágytam rá...nem értem miért alakult így de bízom benne hogy egészséges lesz ha most akart jönni, megérdemelnénk a férjemmel. :(

2016. nov. 29. 18:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!