Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostilbegyt gyógyszert...

Clostilbegyt gyógyszert szednétek így?

Figyelt kérdés
Nőgyógyásznál voltam mert egy ideje nem jön össze a második babánk, viszont nem kell mennem uh-ra, szerintetek vizsgálat nélkül lehet vmi bajom a gyóügyszertől?
2011. aug. 4. 08:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is így szedtem, nem kellett uh-ra menni. Semmi bajom nem lett, de nem hátrány ha megnéz.

2011. aug. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én 3 hónapig szedtem,minden félidőben uh.-n nézett a doki,illetve vérvétel is volt.Cisztákat okozhat a gyógyszer,nem árt az ultrahang közben.Sok sikert!
2011. aug. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Manka68 ***** válasza:

Én csak akkor szedném be, ha már megvoltak az alap kivizsgálások : hormonlabor, átjárhatósági, és apa vizsgálata. Mert ha nem a peteéréssel van gond, akkor tök fölösleges. Gondot akkor okozhat, ha nem reped meg a tüsző, és cisztává alakul. Ezért szoktak tüszőrepesztőt adni hozzá, és nyomonkövetni ultrahangon.

Ha a mensesed rendszeres és normál hosszú a ciklusod, akkor más probléma van, és kicsi az esélye, hogy segíteni fog. Én nem hagynám, hogy kísérletezzenek rajtam vagy bejön, vagy nem alapon.

2011. aug. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező én így szedem 3.napja a gyógyit engem sem fog vizsgálgatni..., volt egy vetélésem és a pé-m is rendben van nem kísérleti nyuszi vagyok hanem rásegít h elég nagy tüszők érjenek meg, mert lehet h rendszeres a ciklusom meg minden normális mindkettőnknél, de valószínű a tüszőim nem nőnek elég nagyra!

Szóval én bízom ebben a gyógyszerben és a dokimban is!

2011. aug. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

én is visszahivás nélkül kezdtem szedni, 3havi adagot irt fel a doki, mondván ha ne jön össze további vizsgálato lesznek.

első hóban összejött (poo-s vagyok)

2011. aug. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Manka68 ***** válasza:

Kedves utolsó!

Mázlista vagy!

Gratulálok! :-)

2011. aug. 5. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!