Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért ekkora tragédia egy...

Miért ekkora tragédia egy 22éves lánynak 2éves kapcsolat után teherbe esnie? Más is elítéli ezt vagy csak az én szüleim ennyire maradiak?

Figyelt kérdés
Jó tudom, hogy házasságban vagy családba jobb lenne születni meg teherbe esni de ha most összejönne tényleg ekkora tragédia lenne?(Tavasszal eljegyzés)
2011. aug. 4. 15:55
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező.

Nekünk a párommal van egy 2 éves kisfiunk.

Anyuéknál laktunk amikor teherbe estem ráadásul nem örültek abszolút.

Azóta elköltöztünk és most tervezzük a második babát.

Igaz albérletbe lakunk de akkor is külön.

Anyukám persze minden áron le akar beszélni.(megint)

Én azt mondom te döntsd el mit szeretnél ne mások!

2011. aug. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Most csak én értettem félre a kérdést???



A Kérdező NEM MOST szeretne babát, hanem a házaság/ együttélés után...

DE most antibiotikumot szed, ami tudvalevő, hogy gyengítheti a fogamzásgátló hatását, így előfordulhat, hogy teherbe esik. Ez került szóba, a Kérdező és az édesanyja közt, amire elég negítívan reagált az anyuka.


Szerintem is kell a gyerekválallás előtt, meg egyáltalán házasság előtt együttélés, de nem szerintem nem tragédia ennyi idősen, főleg, hogy már nem is tanulsz, gyereket válallni..Nem egy felelőtlen csitrinek tűnsz...de azért jobb lenne a helyzet, ah addig tényleg várnátok, míg határozatlan idejű munkaviszonyod lesz, és nem csak "eltartod magad", hanem függetlenül élsz/éltek


24/N

2011. aug. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Mármint a szüleitektől....(bocs az elgépelésekért)


24/N

2011. aug. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)

és tényleg nem most akarunk babát, de ha összejönne védekezés mellett is akkor megtartanám. persze tudom, hogy kell kiegészítő védekezés így, hogy antibiotikumot is szedtem.

2011. aug. 5. 17:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!