Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Here-visszértágulat (varicocel...

Here-visszértágulat (varicocele)! Mire kell figyelni egy ilyen műtét előtt, után?

Figyelt kérdés

Kérlek írjátok le a tapasztalataitokat!

A műtét után mikor jött össze a baba? Esetleg valakinek a műtét előtt? A műtéti rendezése után mennyi idő mire jöhet a baba? Mennyi ideig nem szabad nemi életet élni? A spermák mikorra termelődnek újra, mikorra lesznek képesek a megtermékenyítésre?

Sajnos a férjemnél kiderült, hogy ez a gond, valamikor június elején műtik meg. Lehet ezért nem is jön össze a baba?! (Nemsokára lesz spermavizsgálat, abból kiderül, mi a helyzet, de mindenképp megműtik.)


2009. ápr. 9. 14:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! A férjemnek tavaly októberben volt ilyen műtétje. Februárban mentünk vissza spermavizsgálatr, és nagyszerű eredményei voltak.(60-70%-os javulás) Ha jól emlékszem 2 hétig nem lehettünk együtt, 1 hónapig nem fürödhetett, és 6 hétig nem sportolhatott. Sajnos nekünk még így sem jött eddig össze a baba, és már lassan 2 éve próbálkozunk. Bár csak tavaly augusztusban derült ki hogy ez van nála. Egy év szinte kárba veszett! A műtét mindenképpen hasznos. Szorítok nektek!
2009. ápr. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én egy hét után akár futhattam is, bár nekem a "zacsin" vágtak és nem is altattak.

Nálam sperma vizsgálat nem történt.


24/FF

2012. febr. 21. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!