Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Suprefact injekcióval kapcsola...

Suprefact injekcióval kapcsolatos tanácsok?

Figyelt kérdés

Tapolcára járok lombikprogramra és az orvosom a mai naptól (6-a) írta fel a Suprefact inj-t. Azt mondta, hogy a vérzésem előtt kb. 1 héttel kezdjem el és úgy számoltuk, hogy az a mai nap. 14 napra való adagot írt fel, és kérte, hogyha megjön a vérzésem, hívjam fel. (Nálam elég nehéz megmondani, mivel 34-40 nap között jön meg mindig).

Viszont: ma reggel mégis megjött a havim, viszont szombat van, nincs rendelés, és fogalmam nincs, hogy elkezdjem-e a szurit. Ha valaki tud rá választ, légyszíves írjon gyorsan, vagy tanácsoljon valamit, hogy kit hívjak ez ügyben.


2011. aug. 6. 07:02
 1/4 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Sajnos nem tudok ebben tanácsot adni, csak annyit hogy próbáld meg felhívni őket, hátha van ügyeletük, vagy ilyesmi. Szerintem a kérdésedre csak az orvosod tud válaszolni. :-(

2011. aug. 6. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szia! nem tudom, sikerült e megoldást találnod, ha nem, gyere a Pannon Reprodukciós Intézet honlapjára, így gépeld be a google keresőbe. ott tovább a fórumra, és a Kérdésekre. itt vagyunk mindannyian, akik Tapolcára járunk. ( én is odajárok, csak én pécsi vok, engem épp ma nézett meg tanár úr uh-n.) a jelek szerint long protokollod lenne, (nekem most antagonista van, az előzőek uúgy long-ok voltak mint neked). a PRI fórumján lehet van aki tud segíteni!
2011. aug. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Grófházy ***** válasza:

Hello

kezd el szúrni nyugodtan.Ha előbb jött meg nem gáz,max a stimulálást pár nappal később kezdi.Nekem így volt,mivel még látszott egy kicsit a sárgatest az előző hónapból( addig nem stimulálnak,amig tuti nem látni,hogy nincs sem tömlő,semmi "maradvány" előző hónapról)

Hétfő reggel rögtön telefon,és arra sztem számíts,hogy lehet.hogy aznap el kell menned Uh-ravagy legkésőbb kedden. Egyébként a stimulálót a mensi 3-5 napján kezdik,úgyhogy nem maradsz le semmiről.

Én Török tanár úrhoz járok,ha valami kérdésed van írj nyugodtan

2011. aug. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
kedves kęrdezö megkérdezhetem hogy mi lett aztán hogy elöbb megjött ?
2014. jún. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!