Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gépösszerakással kapcsolatos...

Gépösszerakással kapcsolatos tanácsok márkkákkal?

Figyelt kérdés

Szeretnék összerakni 1 gépet bár nem nagyon értek hozzá de hallottam valami olyat hogy nem mindegy hogy milyen alkatrész párosul egy másik alkatrésszel. Most ezzel gondolok arra hogy mondjuk gigabyte alaplapra nem illik Geil ramot rátenni.

Öszintén megmondom hogy ezt néztem ki magamnak. Jó ez így ?

Kingstone ram

Chieftech táp

Asus ATI vga

Asus alaplap

Intel proci


2011. jan. 28. 00:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A márka mindegy, csak passzoljon a processzor foglalata az alaplapon és a processzoron, továbbá a memória típusa (ddr2 vs ddr3)
2011. jan. 28. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
=re még értelmetlenség ez a márkaválasztósdi sznobság, szal ne ez alapján válogass. Ramból a Kingston csak egy sima gyártó, mint autóknál a Renault. Semmi extra, semmi Ferrari vagy Porsche feeling tudás. Chieftec tápok is jók, de közel nem a legjobbak. Persze azt veszel amit akarsz.
2011. jan. 28. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ramnak: Kingston/Geil

Tápnak: Corsair/FSP

Alaplapnak: Asus/Gigabyte

VGAnak: Sapphire/Gigabyte/Gainward/XFX

Proci meg amilyet akarsz.

2011. jan. 28. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

ASUS alaplapot ne vegyél. Mostanában egyre rosszabbak.


Alaplap: MSI/Gigabyte

Proci: Intel/AMD

RAM: Kingston/Geil (Giga deszkához ne)/Kingmax

VGA: ASUS/Gigabyte/XFX/Sapphire/Referencia darabok (ezek ritkák, és drágák)

Táp: Seasonic/Enermax/FSP/Chieftec/Cooler Master/Thermaltake

2011. jan. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
ÉN AMD procit javasolnék mert többet kapsz a pénzedért :D
2011. jan. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Oké akkor ehez az alaplaphoz: (Gigabyte GA-870A-UD3) mondjuk jó a geil márka ? ,mert most olvastam valamelyik topicba hogy a legjobb a geil. és akkor lehet azt kéne venni.

Már csak azért is mert nekem mindig a ramom szállt el. mondjuk nem huztam őket de nem is volt rajta hűtő.

2011. jan. 28. 14:05
 7/11 anonim ***** válasza:
A Geil nem igazán szereti a Gigabyte alaplapokat.
2011. jan. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Azért vannak a geilnél jobbak is :) Pl a Corsair, Gskill, akár a mushkin ramokat is többre tartom :)
2011. jan. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
ahha értem. És akkor ha gigabyte lapot veszek akkor mondjuk ha veszek 1 kingston dual kittet akkor az jól fog menni ? jah persze dual kitbe. Amúgy meg akkor mindkettőt a színes be kell tenni hogy dualba mozogjanak a ramok ?vagy jó a 1-1 feketébe is ?
2011. jan. 28. 17:08
 10/11 anonim válasza:
nekem gigabyte az alaplapom és geil 2gb ram van benne és semmi baja,szóval sztem ez hülyeség h nem szereti.
2011. jan. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!