Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor teszteltetek igazán...

Mikor teszteltetek igazán erős. Jól látható pozit?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy elmaradt mensi előtt, után, hány nappal...Mikor volt még halvány, és az még a kérdés, hogy elmaradt mensi után vagyok 3 nappal, aznap még nagyon halvány volt, alig látható, tegnap és ma, kicsit erősebb, de még nem az igazi erős, ami a kisfiamnál, már az elmaradt napján volt.
2011. aug. 6. 21:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Minen terhesség más
2011. aug. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Első babaával mensi kimaradását követő negyedik napon majd "szétrobbant" a teszt a délután. Most a kimaradt mensi előtt 3 nappal jól látható pozitív lett a tesztem, a ma esti pedig nagyon erős lett. (Ma kellett volna megjönnie)
2011. aug. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

én keddre nem várom és tegnap erős pozitív lett

:-)))

2011. aug. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Gratulálok, és köszi a válszokat!
2011. aug. 7. 21:45
 5/10 anonim ***** válasza:
Elmaradt után 3 nappal,erős pozitív volt.
2011. aug. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
márkától is függ! nekem a legolcsóbb teszt még ki se mutatta,mikor vettem egy drágábbat,másnap,s az viszont rögtön jelezte a bébit:-)
2011. aug. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én két héttel a kimaradás után is halvány csíkot produkáltam. Most 39. hetes terhes vagyok. Nincs jelentősége.
2011. aug. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia! én júni 27re nem vártam 26.-án csináltam tesztet , mert éreztem már a sürű pisiből,hogy terhes vok ha nagyon figyeltem akkor láttam nagyon alig észrevehetőn a 2. csíkot aztán másnap 27.-én erősebb volt majd 1 nap pihi után jött 2 újabb teszt 29.-én, 30.-án...na ott már megmutatta tutira azóta 10hét 3 napos vok :) sok sikert majd irj
2011. aug. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én nem mertem tesztelni, csak amikor már 13 napja késett. Nekem akkor lett ez miatt pozitív:)
2011. aug. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Maj jövő hét utáni hétfőn megyek dokihoz, van 4 tesztem, a halványtól az erősig:)Remélem minden okés lesz:))
2011. aug. 12. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!