Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon magam alatt vagyok,...

Nagyon magam alatt vagyok, nem tudok megbírkózni azzal, hogy a párom így otthagyott, menjek pszichológushoz. Félek, a baba érzi, hogy súlyosan depressziós lettem?

Figyelt kérdés
2009. júl. 10. 00:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Persze, mindenképp beszélj valakivel!

A pszichológus a legjobb, de ha van egy batátnőd, családtag, akinek kiöntheted a szíved, az is segíthet enyhíteni valamelyest a depidet.

Próbálj meg kimozdulni otthonról, találkozz emberekkel, hogy eltereld a figyelmed a lelki fájdalomról...

a kisbabád megérzi és megsínyli, ha csak magadban őrlődsz!

Nyugodtan fordulj segítségért valakihez!

Szorítok, hogy hamar helyre álljon a lelki békéd és oda tudj figyelni a csodálatos és tökéletes kibabádra, aki nagyon szeret téged és szüksége van rád!

Én is átéltem hasonlót, miután megszületett a kislányom és rájöttem, hogy senki más nem számít, csak ő...Szerencsére rendeződött nagyjából a helyzet köztünk az apukájával...Minden jót kívánok neked!

2009. júl. 10. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jólesik ezt olvasni, köszönöm! Most olyan kilátástalannak tűnik minden :-(
2009. júl. 10. 01:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Próbáld meg azokat a dolgokat előtérbe helyezni és végiggondolni, melyek jók neked! Illetve fogd fel onnan, hogy ha valaki otthagy téged, akkor az nem érdemel meg, persze most nehezebb az élet, pláne babásan, de erőltetni meg úgysem lenne értelme, jobb lesz igy! Aztán legközelebb meg jön majd valaki, akivel boldogok lesztek babával együtt!! Nagyon nehéz ilyenkor pozitivan nézni bármit is, tudom, tereld el valahogy a figyelmed, én például gitároztam folyton, amikor vége lett a házasságomnak, de kezdhetsz kötni, varrni a babára, enyhén sportolni, bármit, amit te szeretsz!! Elkezdeni a legnehezebb, csak egyszer vedd rá magad, utána már jobb lesz! És menj emberek közé mindenképp, beszélgess! A pszichológus is jó ötlet, ha találsz egy szimpatikusat.
2009. júl. 10. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szia.velem is ugyanez történt.4 hónaposan hasba is rúgott a férjem de hál istennek nem történt baja a kicsinek.de el is hagyott(mondjuk ezek után jobban jártam..)de azóta is folyamatosan bántahol csak tud meg minden.én is borzasztóan kivoltam.mindennap sírtam szinte már tényleg azt éreztem hogy megszakad a szivem,és borzasztóan fájt. a mai napig rosszul érint pedig már 8 hónapos vagyok és 4 hónapja nincs velem a gyerek apja.ezt nagyon nehéz feldolgozni.én is aztmondom hogy menj dokihoz de az sok pénzbe kerül ami most ugyebár másra kell.én ugy lettem tulezen,hogy sokat voltam a barátaimmal.ne ülj othon ha tudsz.légy sokat emberek között akik szeretnek.tudom mien érzés hidd el,de az ember mindenen tul tud lenni csak arőt kell hogy vegyen magán.arra gondolj hogy egy ilyen ember , aki ezt megtette veled,talán jobb is hogy nincs melletted!!!!!ha gondolod irj a címemre és megadom az msn-t. beszélhetünk róla ha gondolod.nekem az segített hogy kibeszéltem magambol! kismacs@windowslive.com
2009. júl. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!