Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha valakinek nincs peteérése...

Ha valakinek nincs peteérése mit csináljon?

Figyelt kérdés
sziasztok.babát szeretnék a párommal de sajna azt monta az orvos hogy nincs peteérésem és nagyon szomorú lettem.meg azt monta hogy fogynom kell.probálkozom vele de 6-kg ment le és anyi.ha valaki tud nekem segiteni azt megköszöném nagyon csalodot vagyok:(
2009. ápr. 13. 18:24
 1/7 anonim ***** válasza:
39%
Ha tényleg reménytelen, akkor örökbefogadás.
2009. ápr. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%

Valószínű, hogy a túlsúly lehet az oka. Sokan így járnak. Le kell fogyni, nincs mese. Meg ne stresszelj rajta.

Ha akkor sincs peteérésed, akkor valószínű, hogy valamilyen genetikai oka van, és én ilyen helyzetben nem is próbálkoznék tovább, inkább az örökbefogadás.

2009. ápr. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Nemtuom de ezen esetleg gyógyszer nem tud segiteni valami hormon kezelö ? én sajnos nemtudom de nagyon sajnállak és együttérzek veled :( én is nagyon csalódott lennék a te esetedben ....együttérzek veled
2009. ápr. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
ha mar 6 kilo lement az szuper, gondolom ennel nemileg többnek kell lemennie, különben nem lennel elkeseredve. Szerintem csinalj egy meregtelenitö kurat, azzal fogysz is, es a szerveted is kitisztul, a gyomrod összeszükül, utana könnyebben fogsz fogyni. En csak sajat tapasztalatot tudok, de nekem bejött a juharszirupos meregtelenitö kura: 1,5 dl legalabb b kategorias juharszirup, 1,5 liter viz, 1 citrom friss leve, 1 csipet cayenne bors, vagy fahej, összerazva, ezt idd egesz nap, meg melle sok vizet, egy hetig. Nalam beinditotta a fogyast, miutan stagnalt a sulyom elötte. A masodik nap nehez volt, de szerintem ennyit a baba meger! Utana rengeteg friss gyümölcs-zöldseg, ugyis itt a szezon. Szerintem nincs minden veszve, nekem is ezt mondta a dokim, de minden oke mar, bar most nem aktualis a teherbeeses, de van peteeresem... azt mondta, fogyjak le, ne stesszeljek es rendben lesz..
2009. ápr. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Gyógyszeresen sem tudnak neked peteérést előidézni?

Mert ha nem, akkor sincs még minden veszve, a szülésről azért nem kell lemondanod, petesejt donorral még szülhetsz babát.

2009. ápr. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem se volt, és a doki csinált: injekciós kúra és closilbegyt tabletta. (nem olcsó, de a gyerekért megéri). 4 érett tüszőm is lett, a héten derül ki baba is lett-e.
2009. ápr. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia!Ne legyél elkeseredve,semmi sincs veszve.A húgomnak ugyanezt mondták az orvosok,elment a Kaáli intézetbe,kivizsgálták.Neki se volt egy érett petesejtje sem.Gyógyszerrel és hormoninjekcióval lett neki 6 db.Először 2 beültettek,de az egyik felszivódott,a másik meg elment.Aztán tavaly a lefagyasztottat visszaültették,megint 1 felszivódott,de 1 megmaradt és nemrég szült egészséges kisbabát!10évet várt rá,mert ebből 7 évig nem csináltak semmit.Az intézetbe 3 éve kezdett járni és itt az eredmény!Ne add fel!
2009. ápr. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!