Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez tenyleg igy van? Ha az...

Ez tenyleg igy van? Ha az elso tabletta mentes napon (ami ugye a ciklus 6-7 napja) egyutt vagy a paroddal, akkor sokkal nagyobb az eselye a terhessegnek?

Figyelt kérdés
Ezt olvastam ebben a topicban, hogy valakinek a baratnojenek ezt ajanlotta a doki, es sikerult nekik a baba. Azert kerdezem, mert az elso tabimentes napon meg szabadon egyutt voltunk, azota megszakitassal vedekezunk, de nagyon ugy nez ki, hogy terhes vagyok. Velemeny?
2008. jún. 16. 14:03
 1/5 anonim ***** válasza:

nem hiszem, elöfordulhat de kisebb az esély.

a peteérés kb 14 nap körül van (de tabi után bármi elöfordulht), ha terhes vagy az a megszkított közösülés miatt van. a férfiaknak nem egyszerre jön ki a sperma van elöfolyás vagy folydogálás is. föként ha tartosztania kell magát. nem hiszem hogy az elsö napokban lették terhes, inkább az utána lévökben.

2008. jún. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Hogy NAGYOBB-e az esélye a hethességnek az első tabletta mentes napon, mint a többi tabletta mentesen, azt nem tudom, de az biztos, hogy a mai tablettáknak már olyan kicsi a hormontartalma, hogy 24 óra alatt kiürül a szervezetből. Ha várandós vagy, akkor persze még nem biztos, hogy az elsé védekezés nélküli napon estél teherbe, mert bizony a megszakításos módszer nem a legbiztonságosabb módja a nem kívánt terhesség megelőzésének. Ha még nem vagy várandós és egy ideig nem is szeretnél az lenni, ajánlom a helyi hatású szereket: krém, kúp, stb. Az jóval biztonságosabb és mivel spermaölő hatású nem akadályozza a szervezeted hormonoktól való megtisztulását.

2008. jún. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1 evig szedtem a tablettat, most abbahagytam, mert idovel babat szeretnenk(kb.1 ev mulva), es ez a modszer nekunk a legjobb. Ugy voltunk vele, hogy ha netan baba lesz a dologbol, akkor hala Istennek, csak boldogok lehetunk, hogy lesz!

Ja, es kb.4 evig a megszakitasos modszert alkalmaztuk, es sosem maradtam terhes.Ezert furcsa nekem a mostani allapot!

2008. jún. 16. 14:27
 4/5 Fehér Bianka válasza:

Én nem rég pontosan 18 napja hagytam abba a fogamzásgátlót azóta voltam a párommal nem is egyszer,mert kisbabát szeretnénk...4 nap után csináltam tesztet halvány második csíkom lett.Babát várok!

Az én szervezetemet csak megerősödött a tabitól nem,hogy legyengítette volna.

Egyből teherbe estem!

Szóval sok szerencsét!!!

2008. jún. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszt! Akkor remenykedek, hatha baba! Meg nem merek tesztelni, varok vasarnapig, es ha addig sem jon meg, irany a doki!

Gratulalok a babahoz kedves 3ik valaszolo!!!

2008. jún. 16. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!