Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Olyanok válaszát várom akiknek...

Olyanok válaszát várom akiknek nehezen jött össze a baba! Hogy kinek mivel hogyan sikerült mi 3 éve próbálkozunk és semmi!?

Figyelt kérdés
2011. aug. 15. 20:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Szia nekem az első 2 év után sikerült és én is csak azt tudom mondani hogy pont akkor amikor már nem foglalkoztam az egésszel! Új munka stb.! Most a kis tesón dolgozunk már több mint egy éve és nem sikerül, de úgy döntöttem nem várok tovább elkezdem a kivizsgálásokat! Majd meglátjuk mi lesz! Ne add fel biztos hogy sikerül!
2011. aug. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Szia ! 3 évig én is a babátlanok táborát erősitetettem, de most 8+5hetes kismama vagyok.

Már le írtam ide a történetemet mikor sikerült a baba , le írom még egyszer nagyjábol.

Mi végig görcsöltünk a baba témán. Mindenkinek jöttek sorba agyerkőcök, kivéve nekünk,meg ugy az elvárás a családtol. Nem lehet nem rá görcsölni. Minden vizsgálaton végig mentünk, kiderült az egyik petevezetőm teljesen el van záródva a másik petefészkem meg kicsi és nagyon fent van. És még endometriózisom is van. Így csak a lomik jöhetett szóba. Én nem is nagyon hittem benn , mert mindig volt valami ami miatt csuszott a lombik. Meg valami sosem volt jó. Vagy a férjemnél, vagy nálam. Végül az ismerőseim sokadik ajánlására meg rendeltük Szabó Gyuribácsi féle teát. És a beültetés után ami nem sikerült, 4 hónapra rá terhes lettem.

Még mái napig nem igazán tudom felfogni, hogy sikerülhetett, mert azt mondták a petesejtjeim sem jók. Én szeméj szerint ezek után csak ajánlani tudom mindenkinek. Igazábol mi sem hittünk benne , de ittuk szorgalmasan. És még el sem fogyott a te, mert ez egy hosszu kura. Amikor felhívtam az üzletet, hogy meg rendeljem, el mondtam a hölgynek, hogy milyen problémáim vannak. Azt mondta, higgyem el, hogy sikerülni fog. És tessék , igaza lett.

Nekem ebböl semmi hasznom nem származik, nem reklámozni akarom, de szerintem 15ezret nagyon meg ér. Mi is rengeteget költöttünk, minden más vacakra , ennyi már igazán nem sok 3 év után.


Látjátok van példa, hogy sikerülhet. Én mindenkinek ezt az érzést kívánom amit mi érzünk mióta meg tudtuk, hogy jön a trónörökös. Igyátok a teát és nektek is lesz babátok! Én hiszem, hogy fűbe-fába van az orvosság!

2011. aug. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
47%
Valahogy nem értek egyet ezzel mert én is dolgozom és házimunkázom,gyereket nevelek és igenis görcsölök a következőn mert érdekel.Járok patikába,drogériába,nődokihoz,böngészek a neten és elolvasom a Ti véleményeiteket.Hogy megy másképp ha nem úgy hogy tudatosan cselekszem mert igenis szeretném hosszú éve a babát és meg akarok tenni mindent a kis tesóért.Mindent kipróbálok megeszek,iszok stb.A kislányom is így jött össze addig mentem a dolgok után míg végre terhes lettem.Ilyen rohanó világban nem lehet csak úgy megpihenni és várni majdcsak lesz valami.
2011. aug. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: tegnap 22:16 - vagyok


A leírt dolgokat úgy írtam le, hogy feltételezem, a kérdés kiírója már elment vizsgálatokra és mindent rendben találtak nála.


Az utolsónak küldöm az én sztorimat: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


Nálunk aztán minden tudatos volt, évekig, mégsem sikerült. Aztán egyszer nem volt tudatos, olyannyira, hogy még az utolsó menstruáció első napját sem tudtam segítség nélkül "előszedni". Ne haragudj, ezért nem értek veled teljesen egyet. Nekem az előző 3 év volt időpocsékolás.

2011. aug. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Kedves válaszoló.

Értem a te álláspontodat is és örülök hogy sikerült,de én ilyen vagyok attól hogy mindent megtettem pont attól sikerült a baba és most is ezen dolgozom én ettől nyugszom meg.Az én életemben nincs olyan hogy nem kell rágörcsölni mert egyszerűen mindenen görcsölök hogy jól működjön az életünk és szerintem ezzel sokan vagyunk még így.

2011. aug. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Sivana válasza:
Mi 2 éve próbálkozunk. Tavaly kivették a jobb petefészkem dermoid ciszta miatt. Most 2 napja műtöttek megint cisztával de meghagyták a jobb petefészkem, és csináltak egy átjárhatóságit is,és a bal petevezetőm átjrható a jobb el van zárva. De lehet gyeek. Nekem ez az egész múlt héten derült ki mert elmentünk kivizsgálásra hogy miért nem jön a baba. Hát már az ultrahangnál kiderült a ciszta, de eldöntöttem magamban, hogy nem fogok rágörcsölni. 23 éves vagyok, élem az életem, és hátha igy gond nélkül összejön mikor nem is számituunk rá. Szerintem egy vizsgálatot mindenképp megér, mert bármi gond lehet. Én sem számitottam a cisztára, főleg 1 éven belűl a másodikra.
2011. aug. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!