Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehet-e a barátőm?...

Terhes lehet-e a barátőm? Lefeküdtem a barátnőmel, ugy hogy megvolt neki a menszesze. Nem húztam gumit!

Figyelt kérdés

Nem élveztem bele, de sokkal rövidebb ideig tartot neki a menszesze mint szokott(4 nap), de az utolsó 2 napba már csak éppen hogy volt neki valami kis vérzés.

Nem leszólást kérek hanem valami tanácsot! Kérlek segítsetek:(


2009. ápr. 14. 22:24
1 2
 1/12 anonim válasza:
nem valoszinu, lehet hogy az-az enyhe verzes volt a menzesze, most mar sajnos csak remenykedhetsz...
2009. ápr. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%
Mint azt minden nap 1000szer megírjuk, IGEN lehet, hiszen az előváladék is tartalmazhat spermát
2009. ápr. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
55%
csináljon egy tesztet ha nagyon paráztok
2009. ápr. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
74%
Szerintem a lány menjen el nőgyógyászhoz.Tudom nem a legjobb megoldás,de ez a legbiztonságosabb.És a gumi nem csak ettől véd meg,gondolkodni kellett volna:S Ezt ne vedd leszólásnak.
2009. ápr. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
de nem élveztem bele, és most is megvan neki még a menszesze!!Csak kicsit kevesebb mit amennyi szokott lenni..
2009. ápr. 14. 22:29
 6/12 anonim válasza:
Az nem lényeges hogy beleélveztél e vagy sem.Beledugtad a hüvelyébe és volt előváladékod az meg tartalmazhat spermákat ezért igen.Én a teszt mellett voksolok.Nincs vele nagy gond.Patikában lehet szerezni
2009. ápr. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
63%
Esemenyutanit vegyel rögtön, aztan irany az orvos. mi az h ennyi meg annyi ideig tartott, meg nem élveztél bele, meg a többi hülyeség. elővaladek kerülhetett bele ugyh intézkedjetek gyorsan.
2009. ápr. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem nem terhes, de nem látok bele. A teszt majd csak kb. úgy 28-30 nap múlva mutatja ki, akkor meg már szerintem késő.

Menjel el holnap nőgyógyászhoz, és beszéljen vele. Nem biztos, hogy egyből 72órással kéne bombázni. A doki biztos megmondja majd mit tegyen, és esetleg ír fel neki fog.gátlót.

2009. ápr. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
63%
Utolsó : attol h felir neki fog. gatolot, még nem előzi meg a terhességet. én a helyükben akkor is bevenném azt a tablettat. nem szabad huzamos ideig hasznalni, ezt en is tudom, de ez sürgős eset.
2009. ápr. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A teherbeesésnek menstruáció alatt kisebb az esélye, mint amúgy (de VAN!)

Az, hogy nem élveztél bele, mégjobban csökkenti az esélyeket (de mint már mondták, az előváladékban is van sperma)


Hülyeség, amit csináltál...

2 lehetőségetek van:

72 órán belül esemény utáni - amivel a hormonháztartását tönkrevágod egy időre

aktus után 14 nappal, majd rá pár nappal mégegy terhességi teszt - amivel vállaljátok, hogy esetlegesen mégiscsak terhes.


Összességében az esély minimális, de már született így gyerek.. Legközelebb inkább előbb kérdezz :)

2009. ápr. 15. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!