Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 25 mIU/ml -es teszt mennyire...

25 mIU/ml -es teszt mennyire ad pontos eredményt, mennnyire megbízható?

Figyelt kérdés
(Mert sok helyen 50mIU/ml-esről hallani) Ha pl. most van menstruációm (de kevesebb, mint szokott lenni és lehet, h baba miatt kevesebb) akkor mikor teszteljek? Lehet menzi alatt, vagy várjam meg, míg vége?
2009. ápr. 15. 14:28
 1/6 anonim válasza:
Ha jól tudom a tesztek nagy része 25-ös. Ennél van érzékenyebb, 20-as, sőt 10-es is. Ha gyanud van, akkor inkább a legérzékenyebbel tesztelj. Ha vérzel azt nem tudom, hogy gond-e. A legbiztosabb az lenne, ha vérvétellel nézetnéd meg a béta HCG szintet. Az nem téved.
2009. ápr. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igazából terhesség alatt menstruáció nincs. Max pecsételő vérzés lehet. AZ van neked? mert ha igen tesztelj. Ha nem akkor várd meg mig elmúlig, és a magad megnyugtatására csinálj azért egyet. De én nem sok sikert látok rá.
2009. ápr. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát az a helyzet, h én a ,,még nem szeretnék/nénk gyerekett,, kategóriába tartozok/tozunk. Máskor 6napos a menstruációm, múlt hónapban 3napos volt csak és 1hetet késett, most pedig 4napos volt, ma már szinte csak pecsételés. Szóval remélem nem vagyok az, csak meg szeretnék nyugodni! 25mIU/ml-es tesztet vettem 2drb-s csomagolásban, szóval nem tudom mikor teszteljek! Egyet csináljak meg most, másikat pedig már reggel(szerintem addigra már pecsételésem sem lesz).
2009. ápr. 15. 15:11
 4/6 anonim ***** válasza:
Én megvárnám míg elmúlik a mensi.
2009. ápr. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
holnap reggel csinálj egyet, jo a 25-s is. és ha nem akarsz még babát, szedj gyogyszert az a ciklust is napra helyrerakja
2009. ápr. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Gondolkodom a gyógyszeren :) 18évesen nem borítja nagyon fel a hormonháztartást?

Köszönöm a válaszokat :)

2009. ápr. 15. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!