Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babát szeretnénk 13 napja...

Babát szeretnénk 13 napja késik orvos mit mondana, ha elmennék, visszarendelne vagy már látna valamit az ultrahangon?

Figyelt kérdés
2010. márc. 5. 17:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Akkor ha terhes vagy, már 6 hetes vagy! Már látná, sőt, lehet már szívhang is van! De nem biztos, van akinél csak később lesz! De már látná a petezsákot! Sok sikert, és szép napot!
2010. márc. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
csináltam már 2 tesztet és negatív lett így is elmenjek dokihoz
2010. márc. 5. 17:32
 3/15 anonim ***** válasza:
és van pozitív teszted? az az első, utána doki.terhesség esetén ráérsz 6-7 hetesen menni, ha nincs semmi panasz.
2010. márc. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

a kommented és a válaszom elkerülték egymást :)

ha negatív akkor nem tudom, bocs. remélem valaki erre is ad neked okos választ.

2010. márc. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Első vagyok, hááát azt nem tudtam, hogy van negatív teszted. Nem tudom, szerintem kicsi rá az esély, hogy baba legyen, de hallottam már olyat, akinek nagyon későn mutatta csak a teszt. Lehet valami más van a háttérben. Volt már ilyen máskor is, hogy ennyit késett?
2010. márc. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el orvoshoz,lehet csal a teszt,de lehet más az oka.Biztos ami biztos...
2010. márc. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

késni max. 3-4 napot szokott a múlt hónapban is így történt.de ez nem mindig van így

mire gondolsz a ,,más" szóval,valami bajom lehet

2010. márc. 5. 17:40
 8/15 anonim ***** válasza:

Én 10 napos késéssel és 1 negatív teszttel mentem orvoshoz.Elküldött hüvelyi ultrahangra.Sajnos nincs baba, de legalább tudom, hogy van domináns tüszőm és vastag nyálkahártyám, így azt mondta az orvos, hogy megvárjuk ebből mi lesz.Azt mondjuk hozzá teszem, hogy nekem az utóbbi 4 hónapban szinte nem is volt ciklusom. Keresd fel az orvosod, mert ha van baba látja, de ha nincs, akkor legalább kezelni tud.

Sok sikert!

2010. márc. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
ez a diagnózis ugye nem rosszat jelent,de azt nem mondta miért késett ennyit,nekem még mindig nem jött meg,és már mint mondtam 13 napja késik most mi van akkor
2010. márc. 5. 17:43
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Úgy gondolod,hogy minél több nap telik el annál nagyobb az esélyed,hogy valaki neten keresztül beléd lát?Miért itt várod a látnokot ahelyett,hogy orvoshoz mennél?Menj el nőgyógyászhoz majd tőle meg kapod biztosra a választ arra a sok kérdésre amiket az elmúlt napokban itt már fel tettél!!!Ha lesz babád akkor is hetekig a neten várod a választ arra mi baja van?Te tudod!!!Bocs!
2010. márc. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!