Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség vagy inkább komoly...

Terhesség vagy inkább komoly baj? A barátommal megszakításos "védekezést"használunk,de februárban belém jött 2x is...

Figyelt kérdés

Arról van szó,h több mint 3 éve jött meg először....mindig görcsölgettem elötte és 5 napig tartott a harmadik nap fele meg már egyre kevesebb. A barátommal megszakításos "védekezést"használunk,de februárban belém jött 2x is. Akkor márciusban pedig csak 3 napig tartott az egész,de úgy h első nap szinte meg se volt,utána meg hol barnás hol rendes vér jött,de viszont nagyon rosszul voltam és ájulás közelben voltama 3 nap alatt és fájt a derekam. Ebben a hónapban is úgy kezdődött,h nem volt szinte semmi csak barnás,akkor esére piros vér volt,de nem az az igazi ahogy régebben.Hétfő óta van meg és elméletileg holnap kéne elmúlnia,de szinte nincs is meg. Menzesz alatt 2x belém is jött és 2 héttel ezelött is 1x.

Nem kérek olyan válaszokat,h nem így kéne védekezni,meg h nem kéne hagyni,h belém jöjjön v h használjunk gumit v szedjek gyógyszert! Hanem azt szeretném kérdezni,h vajon terhes vagyok?


2009. ápr. 16. 21:51
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz igen!!!De szerintem vegyél egy tesztet és akkor már biztos lehetsz!És akkor vagy megnyugszol:):):)Vagy pedig idegeskedhetsz tovább!:(:(:(:(
2009. ápr. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim válasza:
100%
Menj el dokihoz!! v teszt!:)
2009. ápr. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Tuti az vagy!!!!
2009. ápr. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim válasza:
100%
Nem vagyok orvos, de sanszos. Vegyél tesztet, menj dokihoz!
2009. ápr. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát! Jobban örültem volna annak,h nem lehetek terhes,hanem vmi bajom van.
2009. ápr. 16. 22:00
 6/28 A kérdező kommentje:

De ha terhes lennék akkor csak lennének így tünetek,nem? :S

Főleg hogy ha már második hónapja így megy!

2009. ápr. 16. 22:01
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ezt így nehéz megmondani.

Vegyetek tesztet, és reggeli vizeletből csináld meg.

Dokihoz ajánlatos elmenni mindenképpen, mert hátha valami hormonzavarod van, vagy egy kis gyulladásod. Nem írtad hány éves vagy, de fiatalon elég gyakoriak a vérzés zavarok.

Minden jót nektek!

2009. ápr. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

19 vagyok és már olyan 13-14 éves korom óta van meg....mondjuk az elmúlt 2 hónap alatt nagyon sokat idegeskedtem!

Tudom h hülye kérdés,de menzesz vége fele lehet reggel tesztet csinálni vagy várjam meg míg elmúlik?

Köszönöm neked is a segítséget!

2009. ápr. 16. 22:06
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha már a vége felé jársz sztem csinálhatsz nyugodtan!Ja az első válaszoló vagyok!!!
2009. ápr. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Oké,köszike :)
2009. ápr. 16. 22:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!