Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szedtem a clostilbegytet. Az...

Szedtem a clostilbegytet. Az orvos csak a 15. napon tudott uh-t csinálni. Azt mondta nincs érett petém. Akkor tényleg nem is volt peteérésem. Nem lehet hogy későn csinálta és nem látta?

Figyelt kérdés
2008. márc. 7. 06:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A doki utólag látja a nyálkahártya vastagságából.A clostyval sem volt peteérés?Akkor ugye most jön a következő, hogy 2-4 kell bevenned, ha jól emlékszem...Nyugi bizts mondta volna, ha gáz van.+szor lehet ezzel játszani az egy kúra, szóval még időben vagy...Hajrá..Nekünk bejött...

17 hetes kismami

2008. márc. 7. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen, akkor nem volt pé-ed sajna. Én is szedtem 3 hónapot, és nekem csak az 1. hónapban volt tőle pé-em, a ,sáik 2-ben nem. De tényleg NE keseredj, nagyon sokaknak használt!

Nem vagy a homeopátiás segítség híve?

2008. márc. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Most pont orvost váltottam, így ő előbb vizsgálgat, mert nem találta jónak amit a másik doki csinált.Én mindennek a híve vagyok, csak lenne már eredménye.Szedtem homeopátiás cseppet is, de semmi.
2008. márc. 8. 07:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!