Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most már jelentkezhetek vagy...

Most már jelentkezhetek vagy várjak még?

Figyelt kérdés
Októberben szeretnénk el kezdeni a párommal a Tapolcai Kaáliba a "programot".5.éve nem jön össze a baba!van sperma szám eredményünk, meg én is már voltam minden vizsgálaton meg a kezeléseken is már túl estem!de nem sikerült sajnos sehogy a baba!A dokim is azt mondta hogy már csak a be ültetés maradt!A sperma vizsgálat kb 0,5 éves!jó az még vagy el menjünk megint a párommal?vagy azt ott csinálják?köszi előre is!
2011. aug. 26. 11:47
 1/4 anonim ***** válasza:

5 éve?! persze, menjetek mindenképp, jó kezekben lesztek :-) bízhattok bennük. ha valakik, akkor ők aztán értenek hozzá ebben az országban :-))


üdv: egy 9 hós tapolcai baba anyuja ;-)

2011. aug. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nagyon gratulálok!ha nem vagyok indiszkrét meg kérdezhetem hogy hányadik inszemre vagy lombikra sikerült a babótok?ja és hogy ti mennyi idő után mentetek?

Gratulálok még egyszer és köszi a választ!

2011. aug. 26. 11:59
 3/4 sumergo ***** válasza:

Ha most jelentkeztek, akkor az október elég kétséges szerintem. Jobb lett volna korábban jelentkezni, a vizsgálatokat megcsináltatni úgy, hogy előre megbeszélitek az októbert. Ha most fél éves a spermavizsgálat, akkor az októberre már nem lesz jó, ha a többi eredmény még régebbi, akkor azokból is új kell. Mielőbb jelentkezzetek, mert azért az nem úgy megy, hogy te szeretnéd októberre, hanem nekik is meg van, mennyit csinálhatnak adott hónapban, és ha nem fértek már bele, akkor csúszni fog! Egyébként profik nagyon, de mielőbb jelentkezzetek!


29+4 hetes tapolcai lombikos

2011. aug. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!nem arra gondoltam hogy októberbe már ültessék is be csak akkor akarunk neki futni!csak nem tudtam hogy ott hogyan működnek a "papír, lelet munkák".Köszi mégegyszer
2011. aug. 27. 08:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!