Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van aki mára nem várta (08.28....

Van aki mára nem várta (08.28. ), és sajnos megjött? Mit éreztek most? Én nagyon el vagyok keseredve! Vígasztaljuk egymást.

Figyelt kérdés
2011. aug. 28. 13:05
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Na megjöttünk, elment a babóca. 6mm-es nyálkahártya már mindent elárul.Keződik egy új hónap, új remény. Valami oka biztos volt, hogy nem maradt velünk. Nektek is sok siker kívánok! Mónika
2011. aug. 28. 20:33
 12/26 anonim ***** válasza:

Szia!

14:07-es vagyok, nagyon sajnálom ami veletek történt! Nekem semmi tünetem, ráadásul jött egy minszi pattanásom is, úgyhogy tuti nem babó!!

2011. aug. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Én is nagyon sajnálom, ugyanezt éltem át márciusban.... :( de azóta 7 hetes terhes vagyok :) Így kell felfogni ahogy írtad új hónap, új esély. Nagyon drukkolok nektek!
2011. aug. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Nekem tegnap jött meg, pedig szerdára nem vártam. Én is elég elkenődött vagyok. Már 7 hónap telt el. Legalább tudod, hogy sikerült, úgyhogy nincs semmi probléma veletek. Én is úgy próbálom felfogni, hogy majd ebben a ciklusban sikerülni fog. Most elkezdem inni a palástfű teát, hátha segít. Ti mióta próbálkoztok?
2011. aug. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
sziasztok! Utolsó, hát még csak júniusban hagytam abba a fogi gátlót. Igaz nekem már van csemetém kettő is, de nagyon szeretnénk a harmadikat. A kislányom 2 éves, ő a gyógyszer abbahagyása után azonnal összejött, a fiam 9 éves, ő 3 hónap alatt. Lehet most azt kérdezitek, hogy akkor minek aggódok, ha van már kettő is, de nagyon szerettem volna, lassan kifutok már az időből, 36 éves vagyok, már lehet nem is jön össze. 3 vetélés 2 gyerek, 2 méhnyakrák műtét, mit is akarok még?
2011. aug. 29. 11:25
 16/26 A kérdező kommentje:
Ja, és sohasem hőmérőztem, teszteltem, semmit nem ittam és szedtem, mindegyik 7 hetes volt már mikor kiderült. Most hőmérőztem, rágörcsöltem, állandóan teszteltem, most nem maradt meg, úgyhogy most már úgy vagyok vele ha jönni akar úgyis jön.
2011. aug. 29. 11:29
 17/26 anonim ***** válasza:
Büszke lehetsz magadra hogy ennyi minden rosszat kibírtál már.Pedig még fiatal vagy! Na hát ilyen egy erős nő! Nagyon szorítok nektek!Én nagy családban nőttem fel, meg a férjem is úgyhogy szerintem mi sem állunk meg kettőnél. :) Kitartás!
2011. aug. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Én tegnapra nem vártam de úgy látom sajnos meg fog jönni mert barnázok :-(((

Nagyon el vagyok kenődve mert a férjem külföldre fog menni dolgozni bár azt még nem tudjuk pontosan mikor kell mennie.

És hát ugye ha nincs itthon elég nehéz lesz kivitelezni...

Egyébként már van egy 2 éves kisfiunk és ez az első hónap hogy próbálkozunk miután abbahagytam a gyógyszert.

Lehet hogy ezért is nem jött össze.

2011. aug. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Andika köszönöm aranyos vagy! Hát majdnem elpatkoltam P4-es cyto után, de látod szültem két gyereket, és a harmadikat is megfogom szülni az tuti. De tényleg nem szabad görcsölni, és akkor összejön!
2011. aug. 29. 17:48
 20/26 A kérdező kommentje:
Utolsónak üzenem, az én férjem is külföldön dolgozik, kamionsofőr, de azért megoldjuk. És a gyógyszer után még könnyebb teherbe esni hidd el, a lányom is egyszerre jött! Tri-Regol után :). Higyjétek el, még idén bekapjuk a legyet! :-))))
2011. aug. 29. 17:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!