Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van aki mára nem várta (08.28....

Van aki mára nem várta (08.28. ), és sajnos megjött? Mit éreztek most? Én nagyon el vagyok keseredve! Vígasztaljuk egymást.

Figyelt kérdés
2011. aug. 28. 13:05
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Hát attól függ hogy milyen időközönként fog hazajárni.

Olyan is szóba jött hogy 3 havonta...

Akkor meg szerintem egyenesen reménytelennek tűnik :-(

2011. aug. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 Atroposz ***** válasza:
Az én pasim is kamion sofőr és összejött a baby ,fel a fejjel.Szurkolok nektek.
2011. aug. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Hát ezt még azért elmondom, tegnap reggel jött meg, most meg úgy néz ki elmúlt. Hát ez meg most mi lehet? Hát majd pénteken kiderül a kontroll uh-n. Baba már biztos nincs, de azért kíváncsi vagyok. Hát pont most nincs privát dokim, aki figyelt volna rám.
2011. aug. 29. 20:44
 24/26 Atroposz ***** válasza:
Van az ismeretségi körömben egy olyan lány akinek az orvosa azt mondta lát egy kis vérömlenyt és elfog menni a baba,1 hét múlva megint elment a doki azt mondta nincs már meg a baba.Elment egy másik orvoshoz......Azóta félidős.Talán neked is van esélyed erre...Szorítok neked , hogy minél előbb újra babás legyél!
2011. aug. 30. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm, bár én darabosan véreztem, már írtam is, és az orvos 6mm -es nyálkahártyát látott, szóval ez valószínűtlen, meg hát azt mondta nincs már terhesség, igaz csak hasi ultrahangon nézett. Hát majd pénteken kiderül.
2011. aug. 30. 07:42
 26/26 A kérdező kommentje:

Sziasztok, ha erre jártok, 2 napja teszteltem pozitívat!!!!

Nagyon félek, nehogy úgy járjak, mint augusztusban!

2011. dec. 29. 12:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!