Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 21 éves vagyok. Ma elkezdtem...

21 éves vagyok. Ma elkezdtem aggódni mert 5 napja késik. Görcsöl a hasam, feszül a mellem és úgy érzem bármelyik pillanatban megjöhet. De nem jön. Terhes vagyok?

Figyelt kérdés
A menstruációm mindig normálisan jön.28-30 nap.Iszonyúan ég a gyomrom,este hőemelkedésem volt meg most is és valami váladék jön de nem vér és nem is barna.
2009. ápr. 18. 14:54
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/80 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Védekeztetek? Mert ha nem, akkor érdemes lenne elmenni egy patikában, vagy drogériába, s venni egy tesztet. Ha baba van, szerintem már most délután is kimutatja halványan!
2009. ápr. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/80 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Megint első vagyok! Olyan fehér, krémes a folyásod? Mintha testápoló lenne?
2009. ápr. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/80 A kérdező kommentje:
Nem védekeztünk.Elkapott a hév minket.Nem szereti a gumit én meg nagyon félek a tablettától.De ki szokta venni mindig.Csak most nem jött össze.A folyásom fehér,egy kicsit hasonlít a testápolóhoz de nem olyan sűrű.
2009. ápr. 18. 15:17
 4/80 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Megint én! Akkor bizony egy tesztet megér! Menjetek el gyorsan egy Rossmannba, vagy DM-be, vagy ha nincs már nyitva nálatok, akkor az ügyeletes patikába, s vegyetek egyet. Ha negatív, akkor megnyugodhattok, ha meg pozitív, akkor meg hétfőn irány a doki!
2009. ápr. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/80 A kérdező kommentje:
Akkor létezik ilyen,hogy valaki ugyan úgy érez mindent mint amikor meg fog jönni neki,csak éppen nem jön?Nem akartam elmenni tesztet venni mert azt hittem ha görcsölök és minden olyan mint lenni szokott akkor nem lehetek terhes.A késés zavart össze.
2009. ápr. 18. 15:43
 6/80 anonim ***** válasza:
100%
Újra én! Ez bizony létezik, nem is ritka eset!
2009. ápr. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/80 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Igazából nagyon sok mindent nem tudok ezekről a dolgokról és sok másról ami ezekhez fűződik.Jó lenne mindent megkérdezni,de otthon őszintén megmondva szégyellek ezekről faggatózni......
2009. ápr. 18. 16:08
 8/80 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kérdezz bátran! S megpróbálok válaszolni, ha tudok ...
2009. ápr. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/80 A kérdező kommentje:
Köszi.Rendes vagy.A másik nagy kérdés bennem,hogy a páromnak nem túl nagy a pénisze.Sőt,elég kicsi.Jól esik ha bent van,de nem tudtam még soha ott bent elmenni.Ő tudja ezt mert elmondtam.Ugy szoktuk csinálni,h kézzel rásegít.Lehetek egyáltalán terhes ha ez a probléma?Nem tudom már mi van.
2009. ápr. 18. 16:16
 10/80 anonim ***** válasza:
100%

:) A baba nem a nagyságtól lesz, hanem a spermiumok számától, azoknak hány százaléka mozog, s mennyire életképesek!

...

Azon meg ne aggódj, hogy rá kell segíteni egy kicsit! A legtöbb nő csak akkor élvez el, ha a csiklóját is izgatját! Hogy ezt most a súrlódás, vagy a rásegítés okozza, az már lényegben mindegy!

2009. ápr. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!