Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek mi segített a teherbeesé...

Kinek mi segített a teherbeesésben? 1 éve próbálkozunk a férjemmel, de eddig még nem jött össze a baba.

Figyelt kérdés
Szeretnék értelmes válaszokat kapni arra, hogy milyen trükkök vannak e téren.
2011. aug. 29. 11:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

14.37-es vagyok!

szerintem, akinek 1 év alatt nem jön össze, ott valami baj valamelyik féllel!! én a helyedben (ahogy tettem is) elkezdeném a kivizsgálásokat! és ahogy írtam a férjeddel kell kezdeni!

remélem, hogy nálatok minden rendben lesz! nem úgy, mint nálunk

2011. szept. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Szia nekem az segített hogy pont akkor voltunk együtt előtte meg 1 hete nem. Csodálkoztunk is mikor 1 szer voltunk együtt. Amúgy 1 éve próbálkoztunk peteéréskörül 2 naponta.


7+4 h km

2011. szept. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én a helyedben várnék még pár hónapot, és ha addig sem jön össze, elmennék orvoshoz. Tényleg érdemes, mert ha baj van, azon nem segít, ha nem görcsösen állsz a teherbeeséshez. Ha meg nincs baj, akkor legalább nyugodtan várhatjátok a csodát. A trükkökről annyit, hogy én a világon mindent kipróbáltam, és csak nem jön a baba. Ha akar jönni, nem kell trükközni :)
2011. szept. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
En utolsoval ertek egyet bar lehet csak egyedul vagyok ezzel. Mi 3 eve szeretnenk babat es nem jon. Evente jarunk kivizsgalasra es mindig minden ertekunk szuper. Angliaban elunk es Magyarorszagon es itt is mar tobbszor voltunk orvosnal, nem biztuk a veletlenre. Es...megsem. Par honappal ezelott megprobalkoztam egy masik vonalon miutan en mar az eg vilagon mindent kiprobaltam. Teak, vitaminok, trukkok, stb. Es semmi. Mesterseges uton nem lehet babank mert nekem volt mar egy trombozisom fogamzasgatlotol es a hormonkezeleses muvi dolgok kizarva. Sajnos. Na, a lenyeg, hogy nalam van a hiba, meghozza lelki ok ami allitolag szinten szerepet jatszik a baba foganasaban. Gyerekkori trauma ami sajnos kihat a fogamzasra, magyaran blokkolom agyilag sajat magam. Most ezen dolgozunk es bizunk, hogy egyszer Nekunk is sikerul es osszejon. Hiaba minden trukk es taktika, praktika, a baba ha akar es tud is, akkor jonni fog. Ezer tenyezo es ok van ami fuggvenye a fogantatasnak, higgyetek el, ez igy van, en mar csak tudom azok utan amin tul vagyunk. Mindenkinek sok boldogsagot a picurhoz, pocakosoknak boldog babavarast. Ja, kerdezo, en azt javaslom Neked,hogy essetek gyorsan tul minimum Nalad egy verveteli hormon, apanal pedig egy katonaszam vizsgalaton. Aztan ha ezen vizsgalatok jo erdmennyel birnak akkor mehetsz atjarhatosagira, stb. mehet a tovabbi kutakodas. DE lehet valoban Apanal van katona gond ekkor viszont megkimeled magad ezer folos vizsgalattol. VAGY az is lehet, hogy Nalad kell csak a hormonokat beszabalyozni picit amit talan meg lehet oldani gyogynovenyekkel is, cickafark, palastfu, baratcsereje, stb. Ne huzd az idot, hidd el Nekem, nem eri meg!!!!! Meg valami. HA Apanal van katona gond, ajanlom az Aloe Vera gelt, dzsuzt, ki hogyan hivja. Van egy par akiknel ez volt a gond es 1 honap utan apanak megduplazta az Aloe az elo katonak szamat es gyorsabbak is lettek. 2 honap utan pedig teherbe esett 2,5 evi sikertelenseg utan. Ezeket csak azert, hatha segit majd valamit. Hatha! Az is lehet semmi gond nem lesz csak egyszeruen meg nem erzi, hogy itt az ido! ;-) Drukkolok!! Minden jot es sok sikert!!!!!
2011. szept. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!