Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye nem lesz baj? Valaki meg...

Ugye nem lesz baj? Valaki meg tud nyugtatni?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő! A menzeszem elég furcsán jött meg volt,hogy 45 napokra. Párommal felmerült a baba téma,de komolyan hogy durr bele nem lendültünk bele,úgy voltunk vele ha akar had jöjjön! Tegnap is és ma is pozitívat teszteltem! Ma orvoshoz is eljutottam, nem látott se hasi, se hüvelyi uh-val semmit! Azt mondta hogy méh nyálkahártya meg vastagodott és folyadék is látszik a méhben,de semmi több. Vagy korai, vagy méhen kívüli! Beakart fektetni a kórházba, de nem is a saját orvosom ( Sajátom hétfőn rendel, valószínű akkor megyek is hozzá) így nem feküdtem be! Volt valaki így? Ugye jó helyen van? Július 20-án volt az utolsó menzeszem
2011. szept. 2. 21:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha 45 naposak a ciklusaid, akkor nem is meglepő, hogy nem látott semmit. A nagyon korai terhességben teljesen jó, ha megvastagodott méhnyálkahártyát lát. Hétfőn menj a saját orvosodhoz, de ha ő sem lát még semmit, akkor sem feltétlenül van baj. Nyugi, és gratulálok:)
2011. szept. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Az utolsó mensid szerint 6 hetes és 2 napos terhes vagy. Ilyenkor már szokott látszani a petezsák, 7-8 hét körül pedig a szívhang. Nem jó, hogy mást nem látott.

Viszont, ha szokott 45 napos ciklusod is lenni, akkor a peteérésed ls kitolódhat. Én a helyedben befeküdtem volna. Elsö a TI egészségetek.

Ha késöbb volt a peteérésed, akkor még korai a terhesség, amiatt nem látott a doki semmit. De nincs kizárva a méhen kivüli sem, sajnos. további vizsgálat tudta volna kimutatni, ha méhen kivüli, szerintem.

Ha addig nem leszel rosszul, hétfö reggel azonnal menj a saját dokidhoz! Szorítok!

2011. szept. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Mikor volt meg utoljára? Abból ki tudod számolni, hogy kb hol járhatsz. Nekem még az 5. héten is csak sejteni lehetett, hogy terhes vagyok. Nyugi, ne gondolj rögtön a legrosszabbra!
2011. szept. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Istenem, de hülye vagyok! A végén írtad, hogy mikor volt meg utoljára! Bocsi!
2011. szept. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Mikor a fiammal terhes maradtam, nov. 30-án volt meg utoljára, első pozitív teszt jan. 3-án volt, az én dokim sem találta, január 19.-éig kétségek között voltunk. Jó vastag volt a nyálkahártya és szépen beásta magát :) Remélem neked is csak ennyi lesz.
2011. szept. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Kalkulátor szerint:


2011. augusztus 20. A teherbe esés legvalószínűbb napja

2011. október 29. Az első trimeszter vége (12. hét)

2012. február 11. A második trimeszter vége (27. hét)

2012. május 12. A szülés várható ideje (40.hét)

6 hét, 2 nap A terhesség eddigi ideje

2011. szept. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm szépen mindenkinek a választ! Kedves utolsó köszönöm ezt a kalkulátort is:) Tudjátok az a vicces az egészbe, hogy volt körülbelül 3-4 nap amikor élesben szexeltünk,többi megszakítással, sőt az utóbbi két hétben a szexet se kívántam, 3 napja szexeltünk utoljára,akkor vér is volt egy picit a végén! Gondoltam majd másnap megjön, mert volt már ilyen! Ez is elmaradt, a cicim egy hete érzékeny volt, már már fájt! 3 ból 3 tesztem lett pozitív 2 x-epil egy amazon, és a vizelet vizsgálat is kimutatta a hcg-t ma a kórházban! Más vizsgálatot nem kért a doki!


Igen sajnos össze-vissza van meg,volt hoyg 31 napra jött,volt,hogy 36. 42. Mi is a párommal abban bízunk,hogy csak korai! A folyadék a méhben csak jó jel, akkor csak nem méhen kívül van nem?

2011. szept. 2. 21:41
 8/15 anonim ***** válasza:
Én csak azzal tudlak megnyugtatni, hogy nekem 3-szor volt nulladik uh.-om. Az elsőn kb.5.héten petezsákhoz hasonlatos valamit látott a doki. A második uh. 6hét 3 napos voltam a kimaradt szerint, akkor még csak szikhólyag volt, de embrió nem és meg is ijesztett egy picit a szonográfus, a harmadikon végre megvolt a baba is.7 hét 5 napos volt a kimaradás, viszont a terhesség 6 hét 5napos. Valószínűleg később volt peteérés és fogantatás.
2011. szept. 3. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves utolsó! Én is abban bízok,hogy korai, és ezért nem találtuk meg! Semmi panaszom,jól vagyok. A melleim fájnak borzasztóan, és a hétvégét átaludtam! Este megyek magánrendelésre.
2011. szept. 5. 11:05
 10/15 anonim ***** válasza:

Nagyon szorítok Neked!!!


Írd majd meg, hogy mi volt!!!

2011. szept. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!