Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye nem lesz baj? Valaki meg...

Ugye nem lesz baj? Valaki meg tud nyugtatni?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő! A menzeszem elég furcsán jött meg volt,hogy 45 napokra. Párommal felmerült a baba téma,de komolyan hogy durr bele nem lendültünk bele,úgy voltunk vele ha akar had jöjjön! Tegnap is és ma is pozitívat teszteltem! Ma orvoshoz is eljutottam, nem látott se hasi, se hüvelyi uh-val semmit! Azt mondta hogy méh nyálkahártya meg vastagodott és folyadék is látszik a méhben,de semmi több. Vagy korai, vagy méhen kívüli! Beakart fektetni a kórházba, de nem is a saját orvosom ( Sajátom hétfőn rendel, valószínű akkor megyek is hozzá) így nem feküdtem be! Volt valaki így? Ugye jó helyen van? Július 20-án volt az utolsó menzeszem
2011. szept. 2. 21:12
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Szia kedves utolsó!

Nagyon aranyos vagy!

Megvizsgáltak tegnap este! Körülbelül 4 hetes lehet a terhességem, egy 3mm-es petezsákot láttunk is hüvelyi ultrahangon! Jó helyen van:)) Mondta nagyon vigyázzak magamra, szedjek elevit-et! Mert most azért ez anynira korai bármi megtörténhet! Egy hónap múlva kontroll, akkor remélem már baba is lesz!

2011. szept. 6. 06:21
 12/15 anonim ***** válasza:

Szia!


Utolsó vagyok!!


GRATULÁLOK!!!!


Vigyázz nagyon magatokra!!!! Nem lesz semmi gond!!!

2011. szept. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszönjük szépen:) Vigyázok:) Szerencsére a munkám is csak szellemi, ülök egész nap:)ha meg otthon vagyok, fekszem, pihenek:) és eszem rengeteget:))
2011. szept. 6. 11:30
 14/15 anonim ***** válasza:
Első vagyok, és gratulálok:)
2011. szept. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Kedves vagy:)
2011. szept. 7. 07:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!