Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gyógyszer kimaradás esetén...

Gyógyszer kimaradás esetén terhesség ilyen korán?

Figyelt kérdés

Gyógyszert szedek már majd 2 éve. 1hétig antibiotikumot szedtem a gyogyo melett, ekkor nem is voltunk együtt a párommal, a rá következő héten pedig már gyogyszerszünetem volt, szépen meg is jött de 3-4 helyett 5 napig vérezgettem.

Most hétfőn lett vége. A gyógyszerszünetben voltunk is együtt nem is egyszer. Ma kellene bevennem a 7.szem gyógyszeremet, de olyan feledékeny vagyok hogy a 3. és 4 szemet nem vettem be azután persze folytattam a szedést, de sajna pont ekkor voltunk is együtt, és észre vettem hogy nyitott a méhszájam, ezóta eltelt 2 nap, tegnep kisebb barnázás volt, ma pedig barnázás vérzés nem is tudom, de csak csekély mennyiség. Valaki tudna tanácsolni valamit, orvoshoz most nem tudok elmenni. Mindez a gyógyszer kimaradás miatt jelentkezett, vagy beágyazódás, vagy mi lehet ez????????


2010. jan. 22. 10:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Beágyazódásnak ez túl korai, az a 7-10. napon szokott megesni fogantatás után. Valószínűbb, hogy a kimaradt gyógyszerek okozta hormonhiány miatt jött a barnázás. A szervezeted ugyanis nem számol se 21-ig, se 28-ig: ha nem szeded a tablettát, akkor jön a megvonásos vérzés, akárhol is jársz a tablettákban.


A terhességre ettől függetlenül van esély. Aktus után 2-3 héttel én tesztelnék egyet, akár megjön, akár nem.

2010. jan. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!