Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most mi van? Ezek a terhesség...

Most mi van? Ezek a terhesség jelei vagy a gyógyszer mellékhatása?

Figyelt kérdés

Május 19én együtt voltunk a barátommal és mint mindig, most is védekeztünk, de a gumi elszakadt. 24 órán belül bevettem az esemény utáni tablettát. Rá 10 napra teszteltem és negatív lett, majd 3 nap múlva ismét, és az eredmény is negatív lett. Pedig 25-én kellett volna megjönnie. Két hete teszteltem megint, de akkor már pozitív volt az eredmény, és ez sajnos azóta is változatlan. Négy napja barnázok, de azóta a terhesség jeleit produkálom: Folytonos hányinger, szédülés, mellfájdalom-feszülés.

Nem tudom mit tegyek már. Lehet hogy ez mind csak az erős gyógyszer miatt van, mert fiatal a szervezetem hozzá? (Még csak 16 vagyok.)


2010. jún. 14. 12:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Nagyon valószínű, hogy nálad nem hatott az esemény utáni, mindenképp keress fel egy nőgyógyászt!
2010. jún. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Mindenképp keress fel egy nőgyógyászt, mind1 ki mit fog neked itt mondani (bár remélem hogy csak normális emberek fognak válaszolni - és akkor ők se mondanak majd mást) mert mi nem vagyunk orvosok, biztosat ő fog mondani Neked!
2010. jún. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mindenképp elmegyek dokihoz. Csak azt nem értem, hogy miért azóta vannak a terhesség jelei, mióta barnázok? Meg először miért volt negatív az eredmény?
2010. jún. 14. 13:08
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Azt írtad, hogy a 2 negatív teszted 10 és 13 nappal azután volt, hogy elszakadt az óvszer. Természetes, hogy azok a tesztek még negatívak lettek, hiszen egy átlagos teszt 14-15 nap elteltével mutatja ki a terhességet.

Szerintem minél hamarabb menj el dokihoz, mert úgy néz ki,hogy nem hatott az esemény utáni és terhes vagy. Sajnálom ami veled történt, elképesztő, hogy ebben a hónapban ez a második alkalom, hogy azt olvasom, hogy nem hatott a 72 órás tabletta.

2010. jún. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi. Csak azért kezdtem reménykedni, mert nekem mikor meg szokott jönni, előtte két napig hányingerem van és előfordul, hogy mikor megjön hányok is. Azt hittem először, hogy ez annak a jele, de majd a dokinál eldől...
2010. jún. 14. 15:23
 6/7 anonim válasza:
Második vagyok. Majd írd meg mi lett!
2010. jún. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Oké, holnap megyek dokihoz, majd megírom, bár már azt hiszem egyértelmű a válasz...
2010. jún. 15. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!