Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye hihetek az orvosnak,...

Ugye hihetek az orvosnak, tuti nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy itt zömében olyan lányok vannak akik nagyon szeretnének babát,de azért légyszi segítsetek nekem is.Én is szeretnék majd,de nem most,mert sajnos munkanélküliek lettünk.Annyira félek,hogy terhes vagyok,hogy sem a tesztnek sem a dokinak nem hiszek.Január 17.-én voltam együtt a párommal,és óvszerrel védekeztünk,semmi baj nem történt.Ezután nagyon stresszes napok következtek,fogytam kb.8kg-ot,és az utolsó két mensim csak 1-2napos volt,ezért elmentem dokihoz aki elküldött ultrahangra.Ez volt március 16.-án.Eredmény:Norm.uterus.Nyh.7mm.

J.o.ov.31x22mm,b.o.ov.32x24mm.

Mko ov-ban érésben lévő tüsző.

Douglasban kevés folyadék.

Azt mondta nincs peteérésem,ezért kevés a mensim.Írt fel gyógyszert(orgametril)+fogigátlót.De a gyógyszer után is csak 1,5napig volt meg a mensim.Már egy csomó tesztet is megcsináltam,mindegyik totál negatív.Az lehetséges,hogy hüvelyi ultrahangon ne vegyék észre a terhességet?(fogantatástól számított kb.8hetes)Tiszta hülyének érzem már magam.Annyira félek a terhességtől,hogy nem hiszem el hogy nem vagyok az!Csütörtökön megyek újra dokihoz,kérhetek újra ultrahangot?Hát ez egy kicsit hosszúra sikerült,de légyszi segítsetek.Tünetekről nem írok semmit,mert amiket itt olvasok én már egyből érzem is.


2009. ápr. 21. 13:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

nem tartom vaószínűnek hogy terhes lennél!


Streszes vagy, meg talán kicsit bepánikoltál, de terhes nem vagy! Az már kiderült volna sztem...

2009. ápr. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi,nem vagy terhes!
2009. ápr. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
ne izgulj nem vagy az ez tuti
2009. ápr. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

szerintem nem vagy terhes a hüvelyi uhnak kikell mutatnija már ekkora terhességet!

próbálj ne rá görcsölni mert minnél jobban arra gondolsz hogy jöjjön már meg jobban vagy jöjjön már meg annál késöbb és kevesebb jön meg!

tapasztalatból mondom! nyugodj le

2009. ápr. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%
Ha rám hallgatsz a labor vagyis a vér és vizelet vizsgálat a legtutibb!!!!Kérd ezt.Nekem sem látta az orvos mondjuk én csak 5+4 hetes voltam de a labor már kimutatta!
2009. ápr. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
szia attol lehet hogy kevesebb ideig tartott a mensid hogy fogytál meg stresszelsz. ha a doki se látta meg a teszt se, kkor nem vagy terhes. amugy a szerinted fogantatástol 8. héten már szivhang is lett volna. ne aggodj, most nincs baba.
2009. ápr. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek a válaszokat,megpróbálok lenyugodni!
2009. ápr. 21. 18:01
 8/8 anonim ***** válasza:
Már csak azért sem lehetsz terhes, mert akkor nem láthattak volna érésben lévő tüszőt az UH-on.
2009. ápr. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!