Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mekkora az esélyem, hogy ez a...

Mekkora az esélyem, hogy ez a baba megmarad?

Figyelt kérdés
Már majdnem 3 éve annak, hogy terhes lettem de nem maradt meg a baba. Műtéttel fejezték be a terhességemet. Azótaa meg nem jött össze a baba. Most lett két pozitív tesztem de nem voltam még orvosnál. Hétfőn megyek. Őszinte leszek, nagyon bennem van a félsz, hogy nehogy megint úgy járjak. Nagyon szeretném már hogy anya lehessek. Ma elvileg ha igaz a hír akkor 5+4hetes vagyok. 6+1 hetesen megyek orvoshoz.
2011. szept. 8. 08:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésedre nem tudok választ adni, mert nem voltam még ilyen helyzetben, de Gratulálok és nagyon-nagyon szurkolok, hogy megmaradjon a baba!
2011. szept. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
próbálj meg nem gondolni arra, hogy nem marad meg. legyél nyugodt és boldog.
2011. szept. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szedj e-vitamint. Én gratulálni csak szüléskor szoktam, de jó egészséget kívánok.
2011. szept. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Annó én is jártam így. Parás terhességem volt, de most van egy gyönyörű 10 hónapos kislányom. Sok sikert!
2011. szept. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatást. :) Jól esik. Szerencsére a munkahelyen leköt a munka de a hétvégét még túl kell élnem mert csak hétfőn megyek orvoshoz. Még lehet az is korai és nem lát majd semmit, de megnyugodnék. Most folsavat szedek. E vitamin is segít?
2011. szept. 8. 09:59
 6/13 anonim ***** válasza:
E vitamin támogatja a lepényt, szóval érdemes szedni. Egyébként a terhességi vitaminban is kell lennie, azt is szedheted. CSak ne egyszerre.
2011. szept. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Rendben értettem. :) És köszönöm.
2011. szept. 8. 14:30
 8/13 anonim ***** válasza:
Próbálj meg nem gondolni rá. Én 7 hetesen vetéltem el, eltelt 4 hónap és most 13 hetes vagyok. Azért bennem is ott van a félsz, de remélem, ez most más lesz. Én Mg-t (3x1) és folsavat(1x1) (meg Duphaston-t) szedtem 12 hétig. Ja és ha esetleg még nem lát sokat az UH, akkor sem kell pánikolni, ott lesz. Minden jót!
2011. szept. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Gratulálok neked. :) Remélem én is elmondhatom majd végre, hogy sikerült. Próbálok nyugodt lenni, hisz mást úgysem tehetek. Sokat iszom és pihenek. Még két nap és megtudom mit lát az orvos. Huhh, na akkor nyugi.
2011. szept. 10. 10:23
 10/13 A kérdező kommentje:
Tegnap a dokinál nagyon nagy meglepetésemre, láttam a petezsákban a 3mm-es embriot és a szívpulzálását is!!! :) Nem jutok szóhoz. Sírtam örömömben.
2011. szept. 13. 06:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!