Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Igaz hogy nem érdemes összeház...

Igaz hogy nem érdemes összeházasodni mert akkor nem kapunk semmi támogatást a gyerekre?

Figyelt kérdés
2011. szept. 9. 21:13
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Akkor engem ezek szerint nagyon féjre informáltak,hogy ne házasodjunk össze :S
2011. szept. 9. 21:30
 12/25 anonim ***** válasza:
Hát igen:) Biztos egy kis okostojás:):):):
2011. szept. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
De úgyse sikerült neki :) mert úgyis összeházasodunk,mert a családom nem hagyna hogy úgy szüljek hogy nem vagyunk összeházasodva :)
2011. szept. 9. 21:34
 14/25 A kérdező kommentje:
Egyébként köszönöm mindenkinek a válaszokat :)
2011. szept. 9. 21:37
 15/25 anonim ***** válasza:
66%

És mit csinálnak veled? Kiverik belőled a gyereket vagy elküldenek vidékre, mint a középkorban?

Egyébként meg nincs jelentősége össze vagytok e házasodva vagy nem. Esetleg öröklésnél. A támogatást rászorulóknak osztják.

2011. szept. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
kenek hogy,de szerintem nagyon is van jelentősége.nem mindegy hogy azzal büszkélkedhetsz hogy a férjem a gyerekem apja,vagy csak élettársam.és szerintem a gyerek igenis megérdemli hogy normális családja legyen.de ez az én véleményem.nem lehet mindenki egyforma.mindenki úgy csinál ahogy jónak látja :)Nehogy sértésnek vedd fel :)
2011. szept. 10. 10:12
 17/25 anonim ***** válasza:

Kicsit sértő amit írsz, mert mi az hogy azzal büszkélkedsz hogy a férj az apa? Mi nem élünk házasságban, de büszke vagyok hogy ő az apja a gyermekemnek, mert nagyon jó apa.

Nem csak az jó apa, aki férj!!


De nem sértődtem meg, nem azért írtam.

2011. szept. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat,hogy beleszólok de nem hüjeség hanem hülyeség....köszike
2011. szept. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Ja és bocsi h megint beleszólok de szúrja a szemem.Most akkor Te itt dicsekedni akarsz h az Apuka a férjed nem "csak" egy élettárs, de ha nem kaptok így támogatást akkor mégsem lenne olyan probléma ha az Apuka nem férj lenne "csak "az élettárad?Ez egy kicsit ellentmondásos így nem gondolod?Nem vagy Te egy kicsit túl fiatalka ehhez a babához?
2011. szept. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Munkán nem jár az eszed? Nem gondolod, gyerek büszkébb lenne, dolgozó szülőkre, akik ki tudják fizetni a tankönyveket, ételt tudnak venni neki és nem a segílyirt könyörögni?
2011. szept. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!