Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Igaz hogy nem érdemes összeház...

Igaz hogy nem érdemes összeházasodni mert akkor nem kapunk semmi támogatást a gyerekre?

Figyelt kérdés
2011. szept. 9. 21:13
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
hát te nagyon féreértesz.én csak azért írtam mert kíváncsi voltam hogy igaz e az amit halottam.meg mindenkinek van saját véleménye,szerintem ezért nem kell megsértődni.nem lehet mindenki egyforma.meg nekem igenis számít az hogy büszke legyek hogy van családom. meg honnan veszed hogy nem dolgozok???:) vagy hogy a párom se dolgozik? szerinted akkor terveznénk gyereket ha nem tudnánk biztosítani neki a jövőjét? nem lehet mindenki egyforma,én se ítéllek el,tehát te se tedd!főleg így hogy nem is ismersz.
2011. szept. 11. 14:14
 22/25 anonim ***** válasza:
47%
A család az nem a férj-feleség-gyerekek összeállítás, hanem apa-anya-gyerekek. A gyerektől se fogják soha megkérdezni, hogy anya férje hogy van, csak azt, hogy apa hogy van.
2011. szept. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Ja meg mind a kettőnknek jó munkánk meg jó szakmánk van.Ezért még egyszer mondom hogy ne ítélkezz,mert én se ítélem el azokat akik nem házasodnak össze.Én ilyen nevelést kaptam,és saját lelki békémnek sokat számít hogy össze legyünk iratkozva.
2011. szept. 11. 14:18
 24/25 A kérdező kommentje:
ebben is van valami.de nekem sokat számit.
2011. szept. 11. 14:19
 25/25 anonim ***** válasza:
65%
Ha meg mindkettőtöknek rendes jól fizető állása van akkor minek a segélyeken görcsölni?Mi is dolgozunk mindketten és nincs szükségünk segélyre a gyerekvállalás és a házasság meg ne ezen múljon már.
2011. szept. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!