Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges az, hogy egy nő...

Lehetséges az, hogy egy nő két férfitól essen teherbe?

Figyelt kérdés
2011. szept. 13. 13:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
max, ha ott van a harmadik is :P
2011. szept. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan elég kevés rá az esély de tudtommal igen. Anno olvastam én is ilyen sztorit,szinte hihetetlen,de igaz
2011. szept. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Férjem volt barátnője azzal állt elő, hogy ikerterhessége volt, és a férjétől is, és a férjemtől is teherbe esett, de elvetélt, és csak az egyik baba született meg, és vérvizsgálat alapján kiderült, hogy nem a férjem a gyerek apja, hanem a saját férje.
2011. szept. 13. 13:25
 4/14 anonim ***** válasza:

Természetes úton nem igazán.

Mert lehet két érett petesejt, de azok közel egy időben érnek meg, és még ha egymás után van együtt két férfival, én úgy képzelem, hogy az első férfi ondója már mindenhová "odaért" és célba is talál, ha megrepedt a tüsző. A második férfi ondója mindenképpen ezután jön.

Tehát egészen minimális elvi lehetőség talán van, de kevéssé valószínű.

2011. szept. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Érdekes sztori, minden esetre a végeredmény, hogy a nőnek a saját férjétől van egy gyereke, tehát nem olyan eget rengető...
2011. szept. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
de mi van akkor ha a második férfi spermája gyorsabb az elsőnél, és leelőzi azt egy éles kanyarban?
2011. szept. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én olvastam egy olyan sztorit, hogy a nő ikreket szült és az egyik a férjétől volt a másik a szeretőjétől. 48 órán belül mindkettővel lefeküdt. Megcsinálták az apasági vizsgálatokat és stimmelt minden, de ráadásul le se tagadhatnák a saját apjukat. Az egyik szőke, vékony, a másik duci, vörös hajú :)
2011. szept. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

simán előfordulhat


egy nőnek általában egy petesejtje érik meg egy ciklusban, viszont spontán peteérés a ciklus bármely szakaszában lehet (pl egy baromi jó orgazmus a szeretővel kiválthatja)


a hímivarsejtek 4-5 napig is életképesek maradnak, de akár a petesejtek érése közt is lehet akár 10-15 nap is egy ciklusban



tegyük fel, hogy asszonyka lefekszik a férjével a peteérés időszakában - megtermékenyül a petesejt....viszont egészen addig, amíg a megtermékenyített petesejt nem ágyazódik be, addig megtermékenyülhet egy másik érett petesejt is - tehát akár egy héttel később is ...egy hét alatt meg elég sokszor lehet kefélni ;)



viszont a férjed volt barátnője 100%-ra kamuzik

2011. szept. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Pár napja olvastam egy cikket pontosan ilyenről! Ikrei lettek a csajnak de két férfitól!:) Megpróbálom megkeresni neked a cikket!!
2011. szept. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nézd csak meg is van!!


[link]

2011. szept. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!