Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 19 évesen teherbe esni egy...

19 évesen teherbe esni egy olyan férfitól akinek a barátnője 4 hónapos terhes?

Figyelt kérdés
Gondolom ez a téma nagyon ciki....rengeteg bántó válasz fog érkezni. A helyzet az, hogy decemberben ismerkedtem meg egy sráccal. Tudtam, hogy barátnője van de nem gondoltam, hogy terhes...Az egész úgy indult, hogy csak egy éjszaka (a legnagyobb bűnbe estem) Olyan kötést éreztem ami kiváltotta, hogy mindegy hogyan de megkapjam őt. Az első alkalommal belezúgtam és ő is belém. Pár napra rá mikor fülig szerelmesek voltunk kiderült, hogy a barátnője terhes (akkor kb. 1 hónapos volt).Soha nem voltam még ilyen hamar szerelmes. Egyből szakítani akartam de a sors úgy hozta össze, hogy valahogy sosem jött össze...részéről is részemről is összeborulás.. :( Azóta kb 3 hónap telt el... Érzem, hogy szeret tiszta szívéből és én is őt. De lehet, hogy terhes vagyok (teljesen véletlen)nem szándékoztam teherbe esni és ami azt illeti figyeltünk is. 10-e fele derül ki hogy van e babuci. Szeretnék véleményt hallani. Tudom, hogy legtöbben el fognak ítélni de ez van... A barátom nagyon régóta nem szereti a barátnőjét de a gyerek volt minden vágya és nem is lett volna képes elvetetni. Annyiszor próbáltam már leállni de olyan ő nekem mint a drog és nem bírom abbahagyni :( :( Lehet itt engem hibáztatni de nem biztos, hogy csak bennem van a hiba... Az emberek rengeteg hibát követnek el és később tanulnak belőle valamint rendesen megisszák a levét:/ Lehet, hogy a sors akarta ezt így. Kérlek titeket írjátok meg mit tennétek a helyemben... Mi van ha kiderül, hogy babás vagyok...Aminek igazából mindennél jobban örülnék de nagyon sok hátránya is lenne.
2011. febr. 28. 13:40
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
48%

felelőtlen idióta banda.

igen, lehetsz terhes. meg is érdemled.

majd téged is elhagy és egy újabb nőt ejt teherbe.

25 éves korotokra kiégett, 3-4 gyerekes segélyeken élő emberek lesztek mindannyian.

2011. febr. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
83%
Az tuti, hogy egy ilyen pasinak én nem szülnék gyereket. Lehet, hogy Te még meg sem szülnél, de Ő már megint egy másik kiscsajt ejt teherbe.
2011. febr. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
73%
Ha igazan szeret otthagyja miattad a baratnojet,ha nem akkor igy jartal,maskor tanulj ebbol.
2011. febr. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
59%

Eleve.....Olyan pasival nem kezdek aki tudom nem egyedülálló......

Nézz magadba,és gondolkodj el mi a jó neked.....

A pasi biztos nem fog veled maradni.

2011. febr. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 fcdizeles válasza:
100%

Szia!


Most nem kezdem ecsetelni, hogy mekkora ballépés volt...

Arra volnék kíváncsi, hogy ha te "elszereted" a srácot, mennyire tudsz majd benne megbízni...ráadásul úgy, hogy már a családalapítás előrehaladott statusban van. A félrelépős pasik döntő többsége kispályás:

-nem merik bevallani a párjuknak és maguknak, hogy kevés a párkapcsolatuk,

-nem szeretik feladni a biztos kapcsolat önámító kényelmességét,

-megrögzött hazudozók, etetik mind a két lányt,

Tudom, hogy nehéz, de amint lehet felejtsd el és reménykedj, nehogy tőle legyen gyermeked.

M.

2011. febr. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy ismerősöm aki így járt.A barátnő felnevelte egyedül a fiát,a másik barátnővel meg összeházasodtak,és 3 gyerekük született....

A két gyerkőc egy oviba,majd osztályba járt.


Minden csoda 3 napig tart....

2011. febr. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
60%
A pasi szerintem mindkettőtöktől hanyatt-homlok fog menekülni. Gondolod, hogy minden vágya az, hogy babázzon??? Ugyan már... ébredj fel kedves, és húzd ki a kezed a biliből, mert belelóg!
2011. febr. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy felelőtlen voltam, amit vállalok is. Igen az is benne van, hogy engem is elhagy...De nem szeretném, hogy most hagyja el a lányt mert ha valami baja lenne emiatt a picinek az se lenne jó.. Az, hogy ez így alakult nem feltétlen jelenti azt, hogy minden nőt felcsinál és elhagyja ez lehet csak annyit jelent, hogy rosszkor voltunk rossz helyen.
2011. febr. 28. 13:53
 9/36 anonim ***** válasza:

szia 3


Kezdem ott hogy az első válaszadó szerintem hülyeséget irt mert egyböl "leírta " mindenek pedig a kérdésből sok információ nem derül ki ami még lehet fontos lenne. Mert szerintem mindenhez 2 ember kell. Ők a barátnőjével mióta vannak együtt? Mennyi idős lány és a párod? Bárkivel megeshet hogy szerelmes lesz egy olyanba akinek van valakije lehet már nekik x ideje rossza kapcsolatuk és azt gondolták a baba lesz a megoldás de jöttél közbe te. Az meg hogy lehet hogy te is terhes vagy hát az inkább egy megosztó dolog lehet hogy nagyon szeretitek egymást de 3h után babát vállalni szerintem nagyon korai nem a korod miatt mert én is 20 évesen szültem meg hogy ott másik baba is ahol már tuti hogy megszületik és azért csak úgy nem hagyhassa ott a picit . Szerintem üljetek le megbeszélni de én nem ítélek el csak leírtam a véleményem

2011. febr. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
Hát így utólag visszagondolva igazatok van...
2011. febr. 28. 13:55
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!