Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mivan már? Se menstruáció, se...

Mivan már? Se menstruáció, se pozitív teszt. Ilyenkor mivan?

Figyelt kérdés

Hétfőre nem vártam, nem is jött, se tegnap, se ma. Viszont ma kicsit görcsölget a hasam, de semmi még mindig.

Ma csináltam először tesztet reggel de negatív lett.

Lehet, hogy pár nap múlva pozit tesztelek? Olyan türelmetlen vagyok, bíztam benne, hogy amint túl leszek a nemvárt napon máris pozit tesztelek, de sajnos nem.


2011. szept. 14. 14:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

szia nem teszteltem, de több helyen is olvastam,hogy 2 hét is kellett mire kimutatta.. annál is inkább hogy sztem lehet 5-én volt PÉ... nem biztos de akkor volt nyúlos cucc és antibiotikum kura miatt lehet kitolodot..

Szóval bízom a szombatban:9

2011. szept. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Senki örömét nem szeretném elrontani,hiszen tudom milyen az utolsó percig remélni.....De!!!!Sokáig bizonygattam még magamnak is hogy nem görcsölök rá a babára,és egyik hónapban nem jött meg,jelentkeztek a tünetek,a teszt negatív......teltek a napok,sőt hetek....a mellem fájt,hánytam,émelyegtem,továbbra sem jött meg.....de a teszt negatív még mindig!Elmentem orvoshoz,aki"semmi kórosat nem tapasztalt"!Akkor?Eltelt még hat hét mire megjött........az állandó stressz amit a babáravágyás okoz,addig addig nőtt,amíg a saját testem csapott be!azóta ez a második hónapunk,és bár nehéz de muszáj másra gondolni!Bevállaltam egy csomó túlórát,így levagyok foglalva.....most várunk!Ne keressetek hamar tüneteket,mert a tested produkálni fogja,még ha nincs is rá oka!kitartás és türelem mindenkinek!
2011. szept. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönjük.
2011. szept. 23. 07:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!