Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elmesélnétek a ti storytokat?

Elmesélnétek a ti storytokat?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy mi volt akkor amikor nem jött meg a mensesetek időben és mégis babásak voltatok!
2011. szept. 15. 18:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Én először elmentem orvoshoz,mert negatív lett az első teszt,a doki azt mondta 1 hét múlva menjek vissza,nem lát terhességet!eltelt az egy hét,délután mentem de reggel csináltam egy tesztet ami bizony 2 csíkos lett,pozítív,azt hidtem az örömtöl rosszul leszek,el sem hidtem,délután mikor mentem már látszott és 6 hetes volt!A második terhességem pedig véletlen csúszott be,nem jött meg,mondom csinálok egy tesztet úgy sem vagyok terhes,és mikor kijöttem a fürdőszobából,édesanyám kezébe nyomtam a tesztet és mondtam nézzd meg,ez bizony 2 csíkos!ma pedig boldog anyuka és kismama vagyok!a kisfiam 2,5 éves,most pedig 14 hetes kismama vagyok!és egyik terhességem sem bánom,boldog vagyok!és te?
2011. szept. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pontosan egy hete késik a menszeszem.A tesztjeim negatívak.Tervezett baba lenne csak nem tudjuk,hogy most mi is van,mert késik.Nőgyógyásznál mégnem voltam.
2011. szept. 15. 19:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Már hat hónapja sikertelenül próbálkoztunk, őszintén szólva feladtam. Úgy voltam vele, hogy nem védekezünk, aztán ha 5 év múlva jön akkor úgy lesz, ha 10 éven belül sem sikerül, akkor majd örökbe fogadunk. Elkezdtük élni az életünket, nem foglalkoztunk a kérdéssel. A következő hónapban aztán nem jött meg. Még akkor se foglalkoztam vele, mert az azt megelőző időszakban is volt már, hogy késett. 4 nappal a nemvárt után aztán mégis vettem egy tesztet és nagyon erős pozitív lett, pedig este csináltam meg. Persze orvoshoz nem mertem elmenni (nem akartam beleélni magam, féltem az újabb csalódástól) így csak két hét múlva tudtam meg biztosan, akkor pedig már szívhang is volt.
2011. szept. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tevezett terhesség volt,a 4-dik hónapban sikerült,mert a 3-dikban és a sikeres 4-dik hónapban már használtam ovutesztet. 29-30 napos ciklusok mellett mindig csak a 18-19. napon volt ovum, ez derült ki belőle. Pedig ugye mindig azt gondoltuk,hogy a 15-16.-on van. Hát nem...(ja, peteérés után palástfűteát ittam abban a hónapban)

Már nemvárt elötti napon éreztem,hogy sikerült bizonyos jelekből. Másnap halvány pozitívat teszteltem:) Ez jún. 12-én volt tavaly. Nagyon örültünk és rögtön egy kislányra áhítoztunk,mert a családban ezer éve nem született lány. Júl. 6-án mentem először dokihoz,aki közölte,hogy ketten vannak,ikreket várok. Sírtam, sokként ért,de már mindkettőnek hallatszott a szívhangja,ami csodálatos volt, betöltött 7 hetes voltam:) Elég volt 3 óra a lenyugváshoz,onnantól szinte felhőtlen volt az öröm. Aztán szép lassan megtudtuk,hogy 2 fiú:) Azóta megszülettek,természetes úton,normál időre és persze,hogy ők a legszebbek! Egy lányra sem cserélném el őket,de helye van még nálunk valahol, egyszer csak megszületik:)

Sok sikert neked is!

2011. szept. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi már több mint 1 éve vártunk a mi kis csodánkra. Vizsgálatokat már csináltattunk, ahol a nőgyógyász azt mondta, hogy a férjem problémája miatt nem lehet babánk, max lombikkal. De nagyon nem értett hozzá, mert abban a hónapban megfogant a kisfiunk. Akkor feladtuk, nem figyeltünk semmire, csak szerettük egymást.

1 hetes késésnél teszteltem csak, mert folyamatosan mensi szerű görcseim voltak. Reggel ébredés után mentem, és majd le estem a wc-ről, mikor 2 csikos lett a teszt.

9 hetesen mentem csak először orvoshoz. Minden rendben volt, azóta már 2,5 éves a fiam.

Remélem hamarosan átélhetem megint ez a csodát.

És remélem te is kedves kérdező!!

2011. szept. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!