Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ilyen tüneteim még nem voltak....

Ilyen tüneteim még nem voltak. Szerintetek most sikerülhetett? Mikor teszteljek?

Figyelt kérdés

Már régóta próbálkozunk, de eddig semmilyen tünetem nem volt, és mindig menstruáció lett a vége...

Most viszont 2 napja kezdtem "érezni" a hasam, első két nap nem fájt, csak olyan fura volt, ma viszont olyan nyomós/nyilalós érzésem volt többször.

A ciklusaim általában 34-40 nap között váltakoznak.

Ovum elvileg múlt hét szerdán/csütön volt.

Utoljára aug 17-én jött.


Minden véleményre kiváncsi vagyok!


Előre is köszönöm Lányok!


2011. szept. 15. 20:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szia! Elso vagyok,hat nekem kezd megjonni sajnos...mar rozsaszines es mindig igy kezdodik :( Kivagyok :( Ennyi ev probalkozas utan mar megint meg fog jonni. Ilyenkor olni tudnek! Veled mi van? Drukkolok!
2011. szept. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Meg mindig csak napi par csepp barnas. Ma vagyok a 34.ciklusnapomon. 12.dpo-n. Kicsit erzem a hasam, de gorcsol, nem faj. Neha beleszur, de csak neha, azonkivul csak a barnas szinu cseppek...

Meg remenykedem!

2011. szept. 19. 20:04
 13/14 A kérdező kommentje:
Elo valaszolo! Sajnalom, hogy megint megjon... Pedig a kisbabak,ha tudnak mennyire varjuk oket...
2011. szept. 19. 20:07
 14/14 A kérdező kommentje:
ELrontottam vmit. Ugy akartam irni, hogy NEM gorcsol, es nem faj..
2011. szept. 19. 20:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!