Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy bírjátok ki a várakozás...

Hogy bírjátok ki a várakozás időszakát? (leutális fázis.6. dpo)

Figyelt kérdés
2011. szept. 1. 11:47
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Nehezen én a 14 dpo-s napom tegnap kellett volna megjönni
2011. szept. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

Neked most már bármikor kiderülhet! Még nem teszteltél? A 14. dpo-n elméletileg akár ki is mutatja ?

Van görbéd?

2011. szept. 1. 11:58
 3/27 anonim ***** válasza:
Én is a 6.dpo-n vagyok, és már alig bírok másra koncentrálni. Nehéz...
2011. szept. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Egyetértek nagyon nehéz... pedig nem akarok rágörcsölni, de hát én speciel nem tudok úgy "akarni babát", hogy közben nem gondolok a témára... majd írd meg ha észlelsz valamit!
2011. szept. 1. 12:01
 5/27 anonim ***** válasza:

Az első pár hónapban én is ilyen türelmetlen voltam, aztán belefáradtam a sok csalódásba.

Kár pazarolni a teszteket, én már csak akkor tesztelek, ha a várt napján nem jön meg, a jeleket meg már egyáltalán nem figyelem, hiszen produkáltam már hányingertől szédülésen át mellfeszülésig mindent, mégsem volt soha eredménye csak a vérzés.

2011. szept. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
első vagyok,van görbém felteszem!! de még várok a teszteléssal akármi lehet még, mert ma egyet vissza esett,és ha holnapis esik akkor menszi lessz,ha felmegy akkor tesztelek pénteken [link] neked is van görbéd ???
2011. szept. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Hát én szerintem elég türelmes vagyok már több mint 2,5 éve próbálkozunk, és még csak most kezdtem hőmérőzni... a baj hogy csak a 9. napon tudtam elkezdeni vezetni, ezért két honlap kétféle ovulációt jelzett ..

[link]

A másik a www.fertilityfriend.com- oldalon van de azt nem lehet ide másolni, mindenesetre az 26-ára jelöli, és szerintem is akkor volt


Szerinted?

Remélem holnap felmegy a hőd :)

2011. szept. 1. 12:40
 8/27 anonim ***** válasza:
Első vagyok :) szerintem is 26 volt az ovud :)mert akkor emelkedett utána :)mikor volt meg a menszeszed? reménykedem hogy holnap már felfelé fog menni.Én nekem is ez az első görbés hónapom sok szerencsét .
2011. szept. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
jaj boccs vak vagyok látom 12-én :)))
2011. szept. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Köszi, aranyos vagy, én is a 26ot mondom, ha van kedved regisztrálj a fertiliyfriend.com-ra és nézdd meg hátha mást rajzol ki :) Sok sikert neked is !
2011. szept. 1. 13:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!