Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt e valakinek alacsony...

Volt e valakinek alacsony hőmérséklete a ciklusa során? Én most mérem először, ebben a hónapban és 36,2 volt a maximum szájban. Digitálissal mérek, de ha két tizeddel kevesebb is, szerintem akkor is alacsony! Most vagyok a 20. napon.

Figyelt kérdés
2008. márc. 13. 11:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
akkor még nem volt pé-d valszínűleg. Mert pé után, azaz a luteális fázisban a hő emelkedik, és ha a mensi is kimarad és a hő is fent marad akkor bizony baba van a dolgogban. Hány naposak a ciklusaid? Van valami más módszer is, amivel nézed a pé-det? Inkább használj higanyos hőmérőt, mert az pontosabb
2008. márc. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Köszi, én is gondoltam a higanyosra. Ezentúl lehet, hogy azzal mérem. Mostanában 31 nap körül vannak a ciklusaim, bár az a furcsa, hogy mióta dolgozunk a babán, mintha kissé megzavarodott volna, és a vérzésem is erősebb lett.

Ezenkívűl tegnap használtam ovu tesztet, ami nagyon halványan jelzett, ma semmit. Szóval teljes káosz, legalábbis nekem!

2008. márc. 13. 11:51
 3/15 anonim ***** válasza:
nem voltál ezzel orvosnál? Iszol esetleg valami teát,. mert azok is képesek bekavarni a ciklust.
2008. márc. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Mielőtt elkezdtük a programot, voltam dokinál, hüvelyi ultrahanggal nézett meg ,megvizsgált, citilógiát csinált, és minden rendben volt. A méhnyálkahártya is renben van. Teát nem iszom. Ha nincs a hónapban pé.

, akkor nem is fog emelkedni a hő? Lent marad végig? Az a furcsa, hogy a melleim már egy hete nagyon érzékenyek, pedig máskor csak a mnstruáció előtt szokott kicsit.

2008. márc. 13. 11:59
 5/15 anonim ***** válasza:
A hőmérőzés lényege, hogy próbáld meg mindig reggel ugyanabban az időben mérni, és ugyanazon a helyen (én hüvelyben, mert a legbiztosabb - szerintem) és higanyossal. Peteéréskor magas lesz. Ha baba van a dologban akkor is magas lesz és marad is! Én minden reggel azonos, vagy közel azonos időben higanyos hőmérővel mérem. Én úgy hallattam, és így is csinálom, hogy az a legjobb, ha mindig ugyanazt a hőmérőt használod.
2008. márc. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
igen akkor nem emelkedik szerintem
2008. márc. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Ugyan azzal a hőmérővel mérem, ugnakkor, csak digittel, nem is szállok ki az ágyból előtte. Akkor lehet, hogy nem volt pé!
2008. márc. 13. 12:06
 8/15 anonim ***** válasza:
hát lehet, vagy még ezután lesz
2008. márc. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Na köszi, akkor csak várok, de valahogy furcsán vagyok akkor is!
2008. márc. 13. 12:09
 10/15 anonim ***** válasza:
A lényeg: Közel azonos időben, egy hőmérővel HÜVELYBEN - nekem az jött be a legjobban! Kitartást! Én is most várom, hogy NE JÖJJÖN MEG! Szorítok! :)
2008. márc. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!