Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? Kerdesem...

Lehetek terhes? Kerdesem rovid magyarazat hosszu.

Figyelt kérdés
7 hete voltam egyut a baratommal ovszerrel vedekeztunk nem szakadt ki. Semmi tunetem nem volt viszont kesik a menszeszem 2 napja maskor is kesik akar heteket kesik. Most veszitettem el a szuzessegem a baratommal. De mostmar felek hogy lehet valami baj. 16/L
2011. szept. 30. 13:14
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat kicsit megnyugodtam. A mikor volt a masik mensim akor is mikor par napra megnyugodtam masnap egybol megjott remelem most is igy lesz
2011. szept. 30. 14:03
 12/14 anonim ***** válasza:

Jó lenne, ha elmennél a nőgyógyászhoz (16 évesen már amúgy sem árt, ha megvizsgál) és esetleg felír Neked fogamzásgátlót, ami beállítja a ciklusod.

Sztem is kizárt, hogy terhes vagy!

2011. szept. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ
2011. szept. 30. 14:25
 14/14 Szanka ***** válasza:

Szia!

A terhességet kizárhatod csajszikám :) akárcsak magamat látnám az első alkalom után :D Nyugi van!!!

16 évesen még nekem is nagyon rendszertelen volt, sokszor 32-40 napra jött meg, vagy volt olyan is hogy két hetente megvolt. Egyszer kevesebb, hogy szinte alig volt, máskor több.

Egy nőgyógyászhoz tényleg nem ártana elmenned, legalább megvizsgálna, meg ha gondolod, és már nemi életet is élsz a hapiddal, akkor nem ártana fogamzásgátlót szedned. 1 rendszerezné a mensidet, meg csökkentené a vérzésed is ha sok van. 2 nem kell tartanod hogy terhes leszel 3. egy kis spórolás az ovszerrel.

Ha jó viszonyban vagy anyuddal beszéld meg vele, hogy ő mit tanácsol!

Na pás

2011. okt. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!