Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szombatra NEM várom. Vannak...

Szombatra NEM várom. Vannak még itt hasonló cipőben?

Figyelt kérdés
Türelmetlen vagyok, tesztelnék már, de még úgyis felesleges... tünetként csak a cicifájdalmat érzem, de lehet, hogy azt is csak bebeszélem magamnak... Ti hogy bírjátok a várakozást? Éreztek valami tünetet? Szorítsunk egymásnak :)
2011. júl. 26. 12:20
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:

Szia!

Én drukkolok neked, bár én múlt hét vasárnapra nem vártam, és nem is jött... :)

Szerintem légy türelmes, mert nekem 6 nap késéssel is csak olyan közepesen erősen lett pozitív, reggeliből.

Így utólag egyértelmű tünetei voltak... pl napokig (sőt, azóta is) enyhén fáj a hasam, ha fáradt vagyok. Viszont nekem a mellem csak akkor kezdett feszülni, amikor már késett.

Drukkolok! :)

27N

2011. júl. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 A kérdező kommentje:
Szia! Gratulálok :))) Megpróbálok türelmet gyakorolni, csak annyira várjuk már... :)
2011. júl. 26. 12:34
 3/47 anonim ***** válasza:

Szia!

Holnapra nem várom, múlt péntek óta gyengén barnázok. Folyton eszem, néha érzem a mellem és nagyon fáradékony vagyok. Nem tudom mi lesz.

2011. júl. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
Szia! Én jövő hét szerdára nem várom! Izgulok :) Megy a drukk minkenkinek!
2011. júl. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én jövő keddre nem várom.De nagyon nem! Drukkolok nektek is hogy összejöjjön. Próbálom elfoglalni magam és nem a naptárt nézni. Vígjátékokat nézek, meg házimunkával foglalom el magam. Hátha gyorsabban megy az idő.

A kismaminak gratulálok. Remélem minél többen pozitívan zárjuk/zárják ezt a ciklust:)

2011. júl. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 A kérdező kommentje:
Hűha, vagyunk egy páran :) Akinek van ideje meg kedve, az majd írja meg, hogy mi lett az eredmény :) Mindenkinek nagyon szorítok :) Én a munkába temetkezem, próbálok nem folyton a babára gondolni, de hát mit tegyek, már látom magam előtt, ahogy majd totyog a lakásban... tiszta hülye vagyok :)
2011. júl. 26. 12:52
 7/47 anonim ***** válasza:
Szia! Én hétfőre nem várom! Hasam szurkál, de más semmi! Majd meglátjuk! Drukk!
2011. júl. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
12:40-vagyok: én is igyekszem lefoglalni magam, főzés, takarítás, vagy filmeket nézek. Sajnos épp itthon vagyok megszűnt munkahely miatt :(
2011. júl. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:

Sziasztok. És csütörtökre nem várom, de már én is csak erre tudok gondolni. Nekem eddig semmi tünetem nincs.

Mi 6 hónapja próbálkozunk, és már kezdem egy kicsit úgy érezni, hogy már sosem fog sikerülni. Ti mióta próbálkoztok? Mindenkinek sok szerencsét kívánok!!

2011. júl. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 A kérdező kommentje:
Mi is fél éve, és csak e körül forognak a gondolataim... 30 éves vagyok, jó lenne ha még ebben az évben megfoganna... ő lenne az első babó, és legalább kettőt szeretnénk :)
2011. júl. 26. 13:56
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!