Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit szólnátok ahhoz, ha a...

Mit szólnátok ahhoz, ha a férjetek beismerné őszintén, h nem akar lányt, csak fiút? Van már egy 1,5 éves kisfiunk, de Ö a másodikat is fiúnak akarja.

Figyelt kérdés
Félek,h ha kislány lesz nem fogja szeretni.
2011. okt. 6. 12:45
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
65%

Nem értem, miért kell erre úristenezni.

Nekünk kisfiunk van, most várjuk a másodikat. Én megint fiút szerettem volna, a férjem kislányt, és hát kislány lesz.

Nem hiszem, hogy ettől én kevésbé fogom szeretni a lányomat.

2011. okt. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
68%

Az első babánk esetében a párom nagyon szeretett volna kisfiút. Eléggé elkenődött, mikor a doki megmondta, hogy kislány. Azót akettőjük között van a legnagyobb szerelem. Nincs az a nő, akire ilyen szeretettel és csodálattal néz. Néha még én is irigykedem:)!

Most várjuk a második babaánkat,és még nem tudjuk, hogy mi lesz de a párom ismét kislányt szeretne. Ennyire változtatta meg a kishölgy:)

2011. okt. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
57%

Pedig én is uristeneznék erre.

Hogy lehet ilyet kijelenteni?! Egy kislány nem ugyanolyan gyerek? Főleg a sját vére. Szerintem elég butaság ilyet mondani! Én kisfiut szerettem volna első babának, az is lessz. De lánynak is ugyan ugy örültem volna. A férjem mindig azt mondta, hogy ne válogassak, mert neki teljesen mindegy, csak egészséges legyen. És ez a lényeg, nem?

2011. okt. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

mi mindketten lanyt akartunk,az is lett.mivel nekem ket hugom van,el sem tudnam kepzelni h fiam legyen.a lanyom mar 4eves lesz,most szeretnenk kistesot.a ferjem kijelentette h csak lany lehet megint.o sem tud elkepzelni egy fiut.en is azt szeretnek megint.azt mondta neki fiu nem kell,persze amint megszuletne megvaltozna a velemenye,csak hat a ferfiak eleg nyersek,en is felek,titkon remenykedem h lany lesz,fogalmam sincs mit kezdenek egy fiuval!!!!!

Tehat nalunk mindketten igy gondolkozunk.aztan ha fiu lesz persze ugyanugy szeretjuk majd,de akkor is fura lesz.soha bele se mertem meg gondolni h mi lenne ha fiu lenne,mi nagyon lany partiak vagyunk.ez van.

2011. okt. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
65%
Keres a neten kislány babákat, cukikat és mutasd meg neki. Hátha kedvet kap, ezt többször csináld meg, majd változik ő is. Különben is, fogja nézegetni az utcán a lánybabákat és majd elvarázsolja valamelyik és megváltoztatja a véleményét.
2011. okt. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem a pasi nem azt mondta, hogy a kislány nem is gyerek,vagy hogy nem fogja szeretni, hanem azt, hogy ő kisfiút szeretne. Ennyi. Erre igazán nem kell úristenezni.
2011. okt. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Szerintem olyan valaki úristenezett, aki már ki tudja hány éve várja az első babát és el sem tudja képzelni (ill. fáj), hogy van akinek ez a legnagyobb gondja. Én is lombikos vagyok, régóta várunk a babára és (most biztos páran megköveznek) de örülnék ha fiú lenne. Persze, hogyha lány lesz, őt is ugyanúgy imádni fogom, de azért az embernek mindig vannak vágyai. Ettől nem vagyunk sem rosszabbak, sem jobbak másoktól. Mi 3 gyerkőcöt terveztünk, már akkor elmondtuk egymásnak, hogy jó lenne, ha az első fiú lenne. Az élet keresztülhúzta a számításainkat. Egynek is nagyon örülnénk már és mire megtudnánk, hogy mi a neme, tök mindegy lesz. Lényeg, hogy lesz babánk.

Kérdésre válaszolva, kislányos apukák imádják a lányaikat (néha jobban, mint a fiúkat, ha szabad ilyet mondanom). Lányok olyan bőr alá bújósak, nagyon tudnak hízelegni, nem fog tudni ellenállni a párod neki. Látom a környezetemben a különbséget a kislányok és fiúk között. A másik, szerintem mikor kiderül majd, hogy terhes vagy, tuti nem az lesz az első gondolata, hogy jajj, csak fiú legyen, hanem a szokásos minden rendben legyen vele :)) Kül.is van már egy fiatok, így lesztek egyensúlyban :)

2011. okt. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Igen...köszönöm a válaszokat.

Csak az a szörnyű, hogy ha minden pasi fiút akar akkor majd ki fog szülni fiút???


Férjem esetében például:

van egy nővére és a drága szülei csak a nővérét szeretik.

Lehet innen ered nála a lánygyűlölet,mert kiskorában mindig a 2 évvel nagyobb nővére volt előnybe részesítve.

Neki pedig lányos ruhákba kellett járjon,abba amit a nővére kinőtt.

A nővére tévézhetett neki pedig dolgoznia kellett.

2011. okt. 7. 14:46
 19/20 anonim ***** válasza:
Jajj, hát akkor így érthetőbb, de szerintem nem kell aggódni. Ő a lánya lesz, a saját édes gyereke nem pedig a tesója. Kül. úton van már a kistesó vagy csak tervezitek?
2011. okt. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Csak tervezzük egyelőre.
2011. okt. 7. 17:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!