Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tud nekem ajánlani dokit...

Tud nekem ajánlani dokit (dokikat), aki hajlandó 1 év próbálkozás előtt is kivizsgálni, megnézni, mi lehet a gond? Budapest

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszaitokat előre is!
2009. ápr. 30. 07:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem bármelyik meddőségi klinikára elmehetsz!kérsz a háziorvosodtól egy beutalót,miután kiválasztodad a meddőségi központot.Én a Budai Meddőségibe jártam.Gondolom nem 2 hónapja próbálkoztok?De ha érdekel akkor megadom a saját nődokim nevét,ő baromi rendes és szerintem simán kivizsgál!A Deák térnél van a magánrendelője és a Sote II.dolgozik!
2009. ápr. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kedves válaszadó! Priviben megírnád a dokid elérhetőségeit?
2009. ápr. 30. 08:14
 3/7 anonim ***** válasza:
www.timmermann.hu
2009. ápr. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bp, XIV. ker. szintén Timmermann. Az első hónap próbálkozás után spermavizsgálat, 2. hónap után hormon.
2009. ápr. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sőt, rögtön, mikor mondtam neki, hogy szeretnénk gyereket, mondta, hogy hőmérőzés, és hogy családtervező központ.
2009. ápr. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A 14 jó is nekünk!Még csak annyit, hogy kb mik az árak egy átlagos kivizsgáláson? Lehet priviben is válaszolni! Köszi szépen előre is mépg egyszer!
2009. ápr. 30. 11:25
 7/7 anonim ***** válasza:

Timmermann doktor ahhoz képest, hogy milyen rendes és alapos, nem tartozik a drág aorvosok közé.

Azt hiszem, 8-9000 nála most egy alapos vizsgálat, rákszűréssel, UH-val, meg mindennel.

A terhesgondozásért 6000-t szoktam fizetni.

Szülésre szabtt tarifája nincs, azt mondja, ha rákérdezel, hogy amennyit tudsz és gondolsz.

Szerintem jó választás.

2009. máj. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!