Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Légyszi nézzétek meg a görbéme...

Légyszi nézzétek meg a görbémet, és véleményezzétek? Ki van hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

[link]

Ebből még lehet baba, vagy már mensi lesz? Nagyon kiváncsi lennék minél több ember véleményére. Holnapra nem várom. Nagyon félek, hogy már mensizni fogok, pedig nagyon régóta akarjuk a Picit.


2009. ápr. 30. 11:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Az az igazság, hogy baba is lehet belőle. Nekem ugyanilyen volt a görbém, de nem mindenkinél egyforma. A várt mensi ha nem jön meg, rá 1 napra teszt! Addig sajnos várni kell.... Én úgy hidaltam át ezt az 1-2 napot, hogy arra gondoltam tuti nem sikerült megint.. majd csak lesz valami, stb.. Drukkolok nagyon!! (30 hetes)
2009. ápr. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Nagyon türelmetlen vagy:))Szerintem mindenki ugyan azt tudja mondani neked,hogy türelem,ennyi hőesés nem számít.Kicsit lazulj el (bár könnyű ezt mondani)

De szerintem csinálj egy tesztet,és abból minden kiderül,és hátha megnyugszol!:))

Azért drukkolok neked nagyon,hogy pozitívat tesztelj!

2009. ápr. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!