Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Érti ezt valaki? Miért ilyen...

Érti ezt valaki? Miért ilyen nehéz? Feladom! Én már nem tudok újabb ötletet, elfogyott az erőm, legszívesebben fel sem kelnék többet..

Figyelt kérdés

23 évesek vagyunk,most már 37 hónapja várunk a babára!Tavaj elvetéltem,de azt mondták minden rendben!Mindig pontosan jött meg,mióta szedem a vitaminokat,számolgatok,felváltva 28 és 32 naposak a ciklusaim,minden hónapban megduplázódik a cicim,fáj,és mindig csalóduk......Annyi vitamin,teák,cseppek,pempő,pózok,már mindent próbáltunk.....én már teljesen el vagyok keseredve,mindig van akinek aktuális a baba téma és nekem nagyon fáj,hogy nekünk nem adatik meg.....nem iszok,nem cigizek,leszoktam a kávéról,az egész életünk a naptár körül forog,már nem tudom mi legyen.....maga a szexuális életünk szuper és annak a rovására nem megy a "babadolog" de hatalmas a feszültség....főleg mikor megjön,mert mindig keresek okot dühöngeni!Lehet feladom,belőlem soha nem lesz anya.......

Én nem tudom már kezelni a csalódásokat!

Kérdezem én ,ha minden rendben velünk,akkor miért nem????!!!!Másnak olyan egyszerű,sorban vesztem el a barátnőimet mert nem tudom "végigaszisztálni" a babavárást és nem tudok öszintén velük örülni,önző lettem!


2011. okt. 13. 08:10
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
Nem írod h voltál dokinál?párod is?
2011. okt. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
Jah,és ha gondolatnak teremtő erewje van,és ha szeretném a tüneteket akkor elő is jönnek,akkor miért nem babásodik az ember amikor már ilyen régóta ilyen nagyon..............
2011. okt. 13. 08:14
 3/37 A kérdező kommentje:
Igen voltunk!
2011. okt. 13. 08:16
 4/37 anonim ***** válasza:

És ott mit mondtak?inszem?lombik?ezek se sikerültek?mert ha igy van,akkor van okod aggodni...de itt egy hasznos kérdés:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

2011. okt. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
Mondom,a doki szerint nincs szükség semmi ilyesmire.....
2011. okt. 13. 08:19
 6/37 anonim ***** válasza:
100%

tudom mit érzel, én is ezt érzem. nem is tudok sokat hozzáfűzni, olyan mintha én írtam volna ki a kérdést.

nem fogom azt írni, hogy fel a fejjel te is leszel anya, amikor ezek a szavak engem sem nyugtatnak meg, én is sok mindent kipróbáltam. az orvosom szärik a fejemre, sosem vizsgál meg rendesen és sosem ad normális választ, nekem keresnem kell egy másik orvos.

viszont ahhoz hogy tényleg sikerüljön ne stresszelj, és nem csak általánosan értem hanem tényleg ne stresszelj MERT most jön a lényeg, a stressz felemeli a prolaktin szintet ami nagyon fontos a teherbeeséshez, én kaptam gyógyszert is rá az endokrin.-tól és hiszek benne. bármibe is kezdesz legyen akár tea akár gyógyszer, hinned kell benne hogy segít, ne csak úgy szedd rutinból, hanem minden egyes napnál gondolj arra, hogy ez segít. én így voltam a palástfű teával képzeld el, úgy kortyoltam, hogy közben elképzeltem mi zajlik a testemben és mikre hat a tea. bejött. terhes lettem. de akkor még nem volt kivizsgálva a hormonháztartásom és mivel magas volt a prolaktin szintem el is vetéltem. most hogy szedem a gyógyszert és elmúlik a menszeszem megint elkezdem inni és hiszek benne továbbra is. neked is csak ezt tudom tanácsolni, fontos hogy az embernek legyen hite, akár magában higgyen akár másba kapaszkodjon, hit nélkül nagyon nehéz.

2011. okt. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
Hidd el mikor a legkevésbé várodd akkor lessz baba!!Lehet iszonyú sokat vártál már rá de arra gondólj,hogy LESSZ BABA egyszer anya leszel.Ha nincs semmi gond veletek akkor bisztos sikerűlni fog.Lehet lelki oka van a dolognak,hogy túlzottan görcsösen akarod és a méhed nem befogadóképes.Csak lazúlj el és ne nézd a naptárt!!!!!Figyelmed másra irányícsd,ne a babára és egyszer csak hoppá,azt fogod mondani terhes vagyok!!!!Nem vagy elkésve a babáról 30 éves korodig lehet több gyereked is.Gondólj arra,hogy addig is kiélvezem az életet a szabad napjaimat a párommal eggyütt mert utána már minden csak a gyerek körűl forog majd és minden más lessz.
2011. okt. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:

Hát fura egy doki,mert ha valakinél látszolag rendben van minden,akkor is el szokták kezdeni,igy segitve hogy összejöjjön a baba.

Férjednél is minden rendben?

2011. okt. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:

Voltatok olyan vizsgálaton is, ahol azt nézik, hogy a nyákod öli-e a spermiumokat? Ha mindkettőtöknél minden rendben, szerintem menjetek a Kaáliba vagy más meddőségi központba, ott tuti segítenek. A sima nőgyógyászok nemigen veszik komolyan ezt a problémát. Lehet nektek csak egy inszem kell és már jön is a baba.

DE!! Ezt a nagyon rágörcsölést hagyd abba, totál kiszívja az ember energiáját. (Tapasztalat. Mi 2 éve próbálkozunk és már lombikozunk. 1 év után már Kaáliban voltunk. ) Barátnőidet ne veszítsd el. Ne azt nézd, hogy "neki miért, nekem miért nem sikerül", hanem fogd úgy fel, hogy "nekem is lesz babám." Nem könnyű, tudom.

Tesóm mikor bejelentette, hogy 6 hetes terhes, nekem pont aznap jött meg (az volt az első sikertelen hónapunk). A kis huncut már szaladgál...Minden egyes hónap nehéz volt, látni ahogy növöget tesóm pocija. Akkor egyszer lecsesztem magam, hogy nem szabad depisnek lennem minden alkalom után amikor találkozom vele, nem fog semmi jóra vezetni, mert csak magamat készítem ki. (Ahogy most te vagy). Így elfogadtam, hogy nemsokára nagynéni leszek és izgatottan vártam a babát. Tudtam, hogy ha így folytatom a gyerekre ill. tesómra vetítem ki a gondom és ők nem tehetnek arról, hogy mi így állunk. Arról nem beszélve, hogy a barátok között csak úgy halomra jöttek a váratlan babák...nagyon-nagyon nehéz volt... Már lenyugodtam. 2 inszemen túl vagyunk, most várjuk a lombikot. Persze, hogy minden nap eszembe jut a baba, de akkor elkezdem hajtogatni magamban, hogy nekünk is lesz, csak ki kell várni. Ha ideges vagy, azzal nem segítesz, csak ártasz. Próbálj lazítani, olvass vagy tornázz vagy csinálj olyan valamit ami leköti a gondolatod...Mást nem tudok már tanácsolni, együtt érzek veled, sajnos sokan vagyunk így, mint te. Kitartás és kezd el újból élvezni az életet. Próbálj meg úgy élni, mint mielőtt belekezdtetek a családalapításba.

2011. okt. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
8:26-osnak írtam, borzalmas volt olvasni.
2011. okt. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!